Platform İzmir

Platform İzmir ve çevre bölgelerinde; Ağır yükler ile çalışmak durumunda kalan inşaat, nakliyat, depolama, lojistik gibi sektörlerde iş makineleri işleri bir hayli kolaylaştırıyor. Yüklerin nakil araçlarına yüklenmesi yada boşaltılması, yüksek yerlere malzeme yada personel çalışması ile çıkarılması bu makineler ile oldukça rahat biçimde yapılabiliyor. Paltform İzmir yada forklift, vinç kiralama bu noktada öne çıkıyor. Firmalar bu maliyetli platformları satın almak yerine kiralama yoluna giderek bütçelerinde yatırım için yer ayırabiliyor. Vinç yada platform kiralama, dönömsel çalışmalar için en maliyetli çözüm olabiliyor.

Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç, İzmir platform kiralama hizmetleri için Bornova ilçesinde şube bulundurmayı tercih ederek İzmir’e verdiği önemi gösterdi. Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren ülkenin en önemli ihracat kapısı olarak görülen İzmir Limanı, her gün daha fazla kapasitede yükün boşaltıldığı yada yüklendiği alan haline geldi. Artan talep ile platform gereksinimi de tırmanıyor. Bu talebi karşılamak için Gebze merkezli olan Fatih Vinç, geniş makine parkını İzmir firmalarına sunuyor. En son teknolojik yenilikleri barındıran Platform İzmir Forklift ve Vinç seçeneklerini bu makine parkında bulabiliyorsunuz. Makaslı, eklemli, spider, teleskopik ve dikey platform modellerinin en iyisini Fatih Vinç kiralama hizmetleri ile işlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Fatih Vinç, müşterilerine sadece platform kiralama hizmeti vermiyor. Hangi platform kullanmanız gerektiği noktasında size uzman desteği ile destek veriyor. Hangi platformu iç hangisini dış mekanda kullanacağınızı, hangi modelin sizin işinizi daha verimli biçimde gerçekleştirebileceğinizi uzan personel desteği ile öğrenebilirsiniz. Bunun yanında uzman sertifika sahibi operatörleri de kiralama yapacağınız plaftorm ile firmalara temin edebiliyor. Platform İzmir kiralama yapacağınızda Fatih Vinç İzmir şubesini arayarak hem kullanacağınız platformun tespit edilmesini, hem operatör desteğini hem de uygun fiyat teklifini talep edebilirsiniz.

Birçok inşaat, nakliye, lojistik firması için vazgeçilmez hale gelen platform yada vinçler belediye, itfaiye, reklam kurumları tarafından da kullanılmaya başlandı. Bu noktada kullanacağınız platformun yanında alacağınız kiralama hizmetindeki destek oldukça büyük önem taşıyor. Fatih Vinç, tüm Türkiye için en büyük platform kiralama firmaları arasına girdi. Artık bu başarılı çalışmalarını İzmir’den de yapıyor. Platform kiralama maliyetlerini, fatihvinc.com üzerinden talep edebileceğiniz fiyat teklifi ile dahi öğrenebilirsiniz.

Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11