Fatih Vinç Çalışma Prensiplerinden Ödün Vermiyor

Fatih Vinç Kiralamadan sorumlu Genel Müdür Yrd. Ahmet Oflaz; İş prensiplerinden ödün vermeden kalitelerini nasıl koruduklarını anlattı.

Fatih Vinç’te  Şubelerden Sorumlu Kiralama Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ahmet Oflaz toplamda 8 şehirde şubeleri olduğunu söyledi. Oflaz, “Merkez Gebze / Kocaeli olmak üzere; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ ve Gaziantep şubelerimiz mevcuttur. Şubelerimiz ile birlikte Türkiye’nin tüm bölgelerinde Kiralama, Satış ve Teknik Servis hizmetleri verirken, Teknik Servis ekibimiz 7/24 teknik destek vermektedir. Şirketimize yenilik ve değişimlere açık, girişimci, dinamik, sonuç odaklı, sadakat ve dürüstlükten ödün vermeyen çalışma arkadaşları kazandırmak. Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve kuruma olan bağlılıklarını ön planda tutmak. Çalışanlarımızla şeffaf ve açık ilişkiler kurulmasını sağlayacak yönetim politikası izlemek ve bu politikanın devamlılığını sağlamak.

Çalışanlarımıza hem bireysel hemde mesleki anlamda sürekli eğitim ve kendini geliştirme olanakları sağlayarak yetkinlikleri doğrultusunda kariyer planlaması yapmak ve verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak. Yeni Pazar alanları oluşturarak firmamızı Sektör lideri haline getirmek. 2019 yılı tabi tüm sektörler gibi bizi de olumsuz yönde etkiledi ama Fatih Vinç A.Ş. olarak yaptığımız pazarlama stratejileri ve şubeleşme ile bunun üstesinden gelmeyi bildik. Korona Virüs, bütün dünya ve Türkiye ekonomisini olumsuz yönde etkiledi. Şirket olarak bu duruma karşı gerekli tedbirlerimizi aldık. Bu süreçte normal çalışmalarımızdan 2-3 kat daha fazla çalışarak bu olumsuz durumu atlatacağımızı düşünüyorum” dedi.

Kaynak : Taşıma Kaldırma Dergisi