Fatih Vinç A.Ş. olarak geniş teknik destek ağımız, tecrübeli teknik servis personelimiz ve şubelerimiz ile birlikte siz müşterilerimizin Manlift, Platform, Forklift ve diğer tüm ürünlerde yaşadığınız sorunlarda bakım ve onarım desteği sunuyoruz. Ürünlerinizin bakımlarını yaparak daha uzun ömürlü olmasını sağlarken, oluşabilecek problemleri minimuma indirir.

Makinelerinizin Akülü, Dizel, Elektrikli ve Çekilebilir tüm modellerinde ve markalarında Yedek Parça, Revizyon ve Bakım, onarımlarını sağlıyoruz. 7/24 teknik destek ve servis sağlayan tecrübeli personel kadromuz Türkiye’nin tüm bölgelerinde 6 şubemiz ve son teknoloji araçlarımız ile bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Tekirdağ şubelerimizin yanında Gebze Merkezimiz ile Teknik destek, bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Kocaeli ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43