Fatih Vinç A.Ş.

1985 yılında Aydın Vinç olarak sektöre Bursa’da giren firmamız 1989 yılında kurumsal yapısını tamamlayarak Fatih Endüstriyel Vinç İşletmeciliği ortaklığı çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir. 2017 yılının Eylül ayında Nev-i Tür değişikliği yolu ile Anonim Şirketi olmuştur. Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ, Gaziantep ve Denizli şubeleri ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde yürüttüğü hizmetler ile kısa sürede sektörünün ve bölgesinin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Örümcek Platform, Telehander, Forklift ve diğer Akülü, Dizel, Çekilebilir, Elektrikli Manlift ürün gruplarında ayrıca Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren Fatih Vinç A.Ş. alanında deneyimli personel kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile yükleme, boşaltma, nakliye ve montaj hizmetleri de vermektedir.

Fatih Vinç A.Ş. küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı,müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir.