Manlift, Platform ve Forklift Satış Hizmetleri

Fatih Vinç; Türkiye’nin tüm bölgelerine Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Forklift, Vinç, Telehandler ve Akülü, Dizel, Elektrikli, Çekilebilir tüm Manlift ürün gruplarında ayrıca Konteyner satışları yapmaktadır. Satış sonrası verdiği teknik destek ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerimizin taleplerini karşılarken, sektörde genel olarak yaşanan tüm sıkıntıları minimize ederek çalışmalar yürütür.

Haulotte, JLG, Genie, Dingli, Airo, ELS, Snorkel, Iteco, Hinowa, Cela, Dino Lift ve bir çok markanın makineleri dilediğiniz boyut ve ebatlarda satın alma konusunda yardımcı oluyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Tekirdağ, Bursa ve diğer şubelerimiz ile yaşanan tüm sorunlarda en yakın şube ve teknik servis personellerimiz ile hızlı müdahalelerde bulunurken, siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetler sunulur.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Kocaeli ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43