insana-saygiİnsana Saygı

İnsan faktörünün Fatih Vinç’in başarısının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyor, Fatih Vinç’in tarihi boyunca çalışanlarına her koşulda saygı göstermiş ve değer vermiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz…

topluma-saygiTopluma Saygı

İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlıyız. Çalışmalarımızı yürüttüğümüz tüm alanlarda ve şehirlerde toplumun gelişmesine ve refah düzeyinin yükselmesine uygun hizmet çalışmaları yürütüyoruz..

hizmetMemnuniyet

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Fatih Vinç; Müşteri memnuniyetini iş ahlakı ile birlikte en önemli konumda tutar.

performansPerformans

Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. O işi bir daha ki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız.

durustlükDürüstlük

İnsan sağlığına önem verir, yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz. Tüm hizmetlerimiz de dürüstlük ve doğruluk anlayışla çalışmalar yürütürüz.

kaliteKalite

Fatih Vinç çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. Dünyanın her yerinde Manlift, Platform, Vinç ve Forklift konusunda 1. sınıf kaliteli hizmet ve ürünler sunmak en önemli amaçlarımızdan biridir.