Sık Sorulan Sorular

Toplamda 8 Şehirde şubelerimiz mevcuttur. Merkez Gebze / Kocaeli olmak üzere; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ ve Gaziantep şubelerimiz mevcuttur. Şubelerimiz ile iletişime geçmek için dilerseniz Şubelerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şubelerimiz ile birlikte Türkiye’nin tüm bölgelerinde Kiralama, Satış ve Teknik Servis hizmetleri verirken, Teknik Servis ekibimiz 7/24 teknik destek vermektedir.

Fatih Vinç A.Ş. olarak oldukça geniş marka ve ürün yelpazemiz mevcuttur. Dingli, Houlotte, Skyjack, Genie, JLG, H.A.B., Manitou, Cela, Iteco, ELS, Airo ve bir çok markanın ürünlerinin Kiralama, Satış ve Teknik Servis hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Makine parkımızda yer alan tüm ürünleri görüntülemek için ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Manlift ürün gruplarının tüm alt ürünlerinde kiralama hizmeti veriyoruz. Akülü, Dizel, Elektrikli ve Çekilebilir Makaslı Platformlar, Akülü ve Dizel Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar, Teleskopik Platformlar, Örümcek Platformlar, Sepetli Platformlar, Akülü, Dizel Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Satış ve Teknik Servis hizmetleri veriyoruz. Tüm ürünlerimize ve içeriklere ulaşmak için ürünlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. olarak; 5 metre ila 60 metre arası tüm Manlift, Platform ve Forklift ürünlerinin tedariğini sağlarken; aynı zamanda projelere ve özel istek, talep boyutlarda ürünlerde sağlıyoruz. Deneyimli kadromuz ile tüm zor koşullarda makine parkımızda yer alan son teknoloji makinelerimiz ile hizmetler veriyoruz.

IPAF yetkimiz ile Operatör eğitimleri veriyoruz.. Daha fazla bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçiniz..

Fatih Vinç A.Ş. olarak her yıl makine parkımıza yeni ürünler katarken, 5 yılın üzerindeki makinelerimizin bakımlarını ve revizyonlarını yaparak ikinci el olarak satışlarını yapıyoruz. ikinci el platform, manlift ve forklift satışları için İkinci El Platform sitesini tercih ediyoruz, buradan ilgili siteye giderek Fatih Vinç A.Ş. dışında diğer firmalarında 2.el makinelerini görebilirsiniz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve Merkez Kocaeli / Gebze olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubelerimiz ile Akülü, Dizel ve Dilediğiniz Tonajlarda Forklift ürünlerinde kiralama, satış ve teknik servis hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde Ofis, Ev ve Şantiye tipi dilediğiniz boyut ve ebatlarda Konteyner kiralama hizmetleri veriyoruz.

Kocaeli, Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Tekirdağ şubelerimiz ile Manlift, Platform, Vinç ve Forklift ürünlerinin tüm alt gruplarında olmak üzere Bakım, Onarım, Yedek Parça ve Revizyon hizmetleri sağlıyoruz.

7/24 Teknik Servis ekibimiz hizmet vermektedir.

Manlift yada menlift olarak da telaffuz edilen Makaslı, Eklemli, Dikey, Teleskopik, Örümcek, Sepetli tüm platform ürünlerinin genel tanımıdır. Ülkemizde Personel Yükseltici olarak adlandırılan Manliftler. Akülü, Dizel, Elektrikli ve Çekilebilir modelleri ve Haulotte, JLG, Genie, Airo, Dingli, ELS, Snorkel ve bir çok marka tarafından üretilmektedir.

Makine parkımızda yer alan Manlift ürünlerini görmek için ürünlerimiz sayfamızı ziyaret edebilir daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Manlift kiralama sürelerimizde herhangi alt ve üst sınır yoktur. Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık ve daha fazla süreler ile kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Manlift kiralama sonrası teknik destek verirken aynı zamanda kiralama öncesi de işiniz ile ilgili en iyi manlift seçeneğini belirleyerek zaman ve ekonomik olarak size destek veriyoruz.