Sık Sorulan Sorular

Toplamında 6 Şehirde şubelerimiz mevcuttur. Merkez Gebze / Kocaeli olmak üzere; İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Tekirdağ ve Eskişehir’de şubelerimiz mevcuttur. Şubelerimiz ile iletişime geçmek için dilerseniz Şubelerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Kiralama, Satış ve Teknik Servis hizmetleri veriyoruz.

Fatih Vinç A.Ş. olarak oldukça geniş marka ve ürün yelpazemiz mevcuttur. Dingli, Houlotte, Skyjack, Genie, JLG, H.A.B., Manitou, Cela, Iteco, ELS ve bir çok markanın ürünlerinin Kiralama, Satış ve Teknik Servis hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Fatih Vinç A.Ş. olarak bir çok ürünün kiralama hizmeti veriyoruz. Akülü ve Dizel Makaslı Platformlar, Akülü ve Dizel Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar, Teleskopik Platformlar, Örümcek Platformlar, Sepetli Platformlar, Akülü, Dizel Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Satış ve Teknik Servis hizmetleri veriyoruz. Tüm ürünlerimize ve içeriklere ulaşmak için ürünlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. olarak; 5 metre ila 60 metre arası tüm ürünlerin tedariğini sağlarken; aynı zamanda projelere ve özel istek, talep boyutlarda ürünlerde sağlıyoruz. Deneyimli kadromuz ile tüm zor koşullarda Platform, Forklift ve Vinç ürünlerinde hizmetler veriyoruz.

IPAF yetkimiz ile Operatör eğitimleri veriyoruz.. Daha fazla bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçiniz..

Fatih Vinç A.Ş. olarak her yıl makine parkımıza yeni ürünler katarken, 5 yılın üzerindeki cihazlarımızın da bakımlarını yaparak 2. El satışlarını yapıyoruz. 2. El satışlar için İkinci El Platform sitesini tercih ediyoruz, buradan ilgili siteye giderek Fatih Vinç A.Ş. dışında diğer firmalarında 2.el ürünlerini görebilirsiniz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde Akülü, Dizel ve Dilediğiniz Tonajlarda Forklift kiralama, satış ve teknik servis hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde Ofis, Ev ve Şantiye tipi dilediğiniz boyut ve ebatlarda Konteyner kiralama hizmetleri veriyoruz.