Manlift, Platform ve Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Gebze / Kocaeli Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ ve Gaziantep şubelerimiz ile Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Telehander, Forklift ve Diğer tüm akülü, dizel, çekilebilir ve elektrikli manlift ürün gruplarında ayrıca Konteyner ürünlerinde Kiralama hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken dilediğiniz boyutlarda ve çalışma yapılacak bölgeye uygun ve her türlü zor koşullarda işlerinize yardım edecek ürünleri Kiralama ekiplerimizin yardımı ile tespit ederek siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Geniş Makine Parkımız ve bir çok Marka, Model makinelerimiz ile sınırsız boyut, ebat seçenekleri sunarken her türlü çalışma koşullarına uygun makineleri sizlere sunuyoruz. Kiralama ve Satış sonrası 7/24 teknik destek ekibimiz ile teknik servis hizmeti veriyoruz.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Kocaeli ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43