FATİH VİNÇ DARICASPOR’A FORMA SPONSORU OLDU

Bölgenin güçlü firmalarından olan Trabzonlu genç iş adamı Kenan Aydın’ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Fatih Vinç firması Kocaeli 1.Amatör Küme temsilcisi Darıcaspor ile forma sponsorluğu anlaşmasına vardı.

ÖZKAN’DAN TEŞEKKÜR

Darıcaspor Başkan Vekili Başar Özkan‘ın forma hediyesinde bulunduğu genç iş adamı Kenan Aydın‘a desteklerinden ve yapılan forma sponsorluk anlaşmasından dolayı teşekkürlerini iletirken, Fatih Vinç gibi güçlü bir marka ve ismi formalarında taşımanın kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiklerini belirtti.

AYDIN: SPOR AŞIĞI BİR KENTİN SPOR SEVDALISIYIM

Kenan Aydın ise yaptığı açıklamada, ”Spor aşığı bir kentin spor sevdalısı bir bireyi olarak Darıcaspor kulübüyle yaptığımız forma sponsorluk anlaşması hasebiyle, hem gençlerimize bir hizmet de ve katkıda bulunmak, hem de firmamızın spor camiasında da bulunmasından mütevellit mutluluk duyduk. Darıcaspor kulübüyle yaptığımız bu ilk projenin gelişerek devam edeceğini ümit ediyorum. Kulübümüzün firmamıza göstermiş olduğu teveccühten dolayı bizde kendilerine teşekkür ediyor ve Darıcaspor’u ilgi ile takip ediyoruz” diyerek düşüncelerini belirtti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir