3. Havalimanı Manlift Kiralama

Manlift Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri Hakkında

Birçok alanda kullanımı mümkün olan makaslı platform manlift araçları farklı özelliklere sahiptir. Bundan dolayı önemli işlerde dahi kiralama formülüyle verim alındığı görülmektedir. Personel yükseltici olarak kullanılan araçların açık alanlarda olduğu gibi kapalı alanlarda da kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle belli bir yüksekliğe sahip alanlar içi ideal olmakla birlikte kullanımında belli hususlara dikkat edilmesi de gerekebilir. Dizel motorlu manliftlerin çok daha fazla tercih edilmesinin birçok nedeni de vardır. Önemli projelerin yapım aşamasında da kullanımı görülmektedir. 3.havalimanı manlift kiralama yapılan projelerden sadece bir tanesidir. Platform üzerinden de kullanımı mümkün olan araçların yerden de yönetilmesi mümkündür. Ayrıca şantiye gibi zorlu zeminlerde de kullanımı mümkündür.

3. Havalimanı Manlift Kiralama Hizmetleri

Kullanılan aracın sahip olduğu özelliklerin başında yükselme uzunluğu gelmektedir. 8 metre ile 22 metre arasında yükselebilen manlift araçlarından en iyi verimi almak için belli şartlara da bakılmaktadır. Sepetin yeterliliği, platform genişliği, azami ağırlık gibi etkenlerin aracın işlevi üzerinde etkili olduğu bilinmelidir. Bunun yanı sıra, kiralık olarak kullanılacak manlift aracın bakımlarının da tam olmasına dikkat edilmelidir. Çok sık bir şekilde kullanılan araçların her yıl kontrolden geçmesi gereklidir. Kontrol yaptırılmayan araçların işlem sırasında arızalanma riski çok yüksektir. Böyle bir durumda ölümcül kazaların da olabilmesi mümkün olduğundan risk alınmaması gereklidir. Ayrıca güvenlik önlemleri bakımından yetersiz olan araçların da hiçbir işlemde kullanılmaması önerilmektedir. İnsan güvenliğini tehlikeye atacak durumların yaşanması durumunda ağır cezai yaptırımlarında yönetmelikle belirlendiği bilinmelidir. 3. havalimanı manlift kiralama işlemlerinde titiz bir çalışma sonucunda kaliteli araç seçimi yapılmalıdır. Başta uyarı sesleri olmak üzere güvenlik kemerleri, kilitleri ve fonksiyonlarının da çalışır vaziyette olup olmadığına bakılmalıdır. Manlift aracın sepetinin inip kalkması durumunda mutlaka uyarı sesi olmalıdır.

Personel yükseltici aracın bir yere çarpması ya da sarsıntı yaşaması halinde güvenlik kilitlerinin devreye girmesi de bir başka önlem çeşididir. Böylelikle aracın kilitlenmesiyle operatör koruma altına alınmaktadır. 3. havalimanı manlift kiralama işlemlerinde oldukça önem arz eden güvenlik yapısının dışında platform sisteminin de hatasız çalışması işlemlerin hızlı bir şekilde bitirilmesinde önemli pay sahibidir.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43