Bursa Akülü Forklift

Sürücülere sıra dışı çalışma konforu sunan ve dağıtım merkezlerinde en etkin kullanılan ürünlerdir. Firmamız bursa akülü forklift dar depolama ve sıkışık olan lojistik alanlarında bile en etkin yöntemleri sunar. Birçok firmanın sıklıkla tercih ettikleri en farklı olan bu ürünleri almanıza yardımcı oluyoruz. Operatörün içeresinde güvenliğini sağlayacak her önlemin alınmasında etkilidir. İş geliştirmesine olumlu sonuçlar teşkil eden akülü ürünlerin motor kapasiteleri yüksektir.

Bursa Akülü Forklift

Palet üzerlerinde rahatça hareket yapılmasına destektir. Ürünlerin değişen kapasiteleri olmasından dolayı seçimlerin artması sağlanmaktadır. Ayrıca bursa akülü forklift kiralama bedelleri ile yoğun servis garantisi sağlamaktadır. Sınırlı ve dar alanlarda en rahat kullanımları gösterir. Geniş bir operatör makinesi olmasından dolayı birçok sektöründe seçimleri arasındadır. Yoğun siparişlerde hızlı çalışır. Manuel, şarjlı, yarı otomatik tam otomatik, akülü, aküsüz, dizel, yarı otomatik ve istifleme makinelerinde değişen fiyat listemizi sistemden kontrol edebilirsiniz. Ürünlerin sürücünün kabiliyetlerine bağlı olarak değişen güvenlik donanımları oldukça kullanışlıdır. Ürünler yüksek elastik yapıda üretildi.

Taşıma kapasiteleri binlerce ton olabiliyor. Firmamızda ikinci el olmasına rağmen soğuk ortamdan etkilenmeyecek şekilde tasarlanan akülü modeller bulunur. Sadece akülü olmamakla birlikte, dizel, LPG gibi ürün tiplerinde alabilirsiniz. Akülü modellerimizin bazılarında tam ve yarı otomatik seçenekleri bulunur. Her zaman yenilenen teknolojide üretilen ürünlerin satışını yapıyoruz. Aynı zamanda kiralama seçenekleri de uygulanmaktadır. Akülü olan modellerde 6,50 metreye kadar uzanan farklı seçenekler ve toplama yükseklikleri değişen kapasitede ergonomik yapı entegre edildi. Özellikle hızlı tüketim ürünlerinde tercih edilen en farklı yapıda ikinci el farklı ürünlerini kiralayabilirsiniz. Çalışma sahasında, riskli alanlar içinde bile olsa işçi güvenliğini sağlayan yapıda üretildi.

Depo ekipman malzemelerinin düzenlenmesinde firmaların tercihlerine en güzel örnek akülü olan modeller olmasından dolayı firmanıza özel bu ihtiyaç hakkında sizlere yardımcı oluruz. 50 yılı aşkın süredir satış yapıyoruz. Bu sektörde etkin olan bursa akülü forklift ürünlerini kontrol edebilirsiniz. Depo takım yönetimlerinde sağladığı başarıyı kontrol etmeniz için sizleri firmamıza bekliyoruz. Birçok depo projelerinde kullanıcıya kolaylık sunan ve etkin çözümler sağlayan özel projeleriniz için etkin olan üründür.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72