Akülü Makaslı Platform İzmir

Türkiye’nin ihracat kapısı İzmir’de büyümekte olan sanayiye bağlı olarak platform gereksinimi de giderek artış gösteriyor. Farklı model platform seçenekleri ve uzman personel desteği ile hizmet veren Fatih Vinç, açmış olduğu İzmir Bornova şubesi ile müşterilerine daha yakın olmaya çalışıyor. Akülü makaslı platform seçeneklerinden manlift veya forklift seçeneklerine kadar pek çok yeni ve teknolojik modeli makina parkı içerisinde müşterilerinin hizmetine kiralama olarak açıyor.

Akülü Makaslı Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Makaslı platform çeşitlerinden biri olan akülü makaslı platformlar; iç mekan çalışmalarında, depolama alanlarında, endüstriyel tesislerde sessiz, temiz ve kokusuz çalışma sebebi ile tercih edilmektedir. Özellikle dönemsel platform ihtiyacınıza fazla maaliyet ayırmak istemediğinizde bu modeller işinizi gerçekleştirmeniz için yeterli olabilir. Akülü makaslı platform İzmir ve çevre bölgelerinde seçeneği; küçük ve her yere sığabilmesi ve akülü olduğu için daha az masraflı olması sebebi ile tercih edilebilmektedir. İhtiyacın belirlenmesi ve kullanılması düşünülen akülü makaslı platform belirlenmesi aşamasında İzmir Fatih Vinç şubesine arayarak her türlü desteği talep edebilir ve platform kiralama işiniz için fiyat isteyebilirsiniz.

Yük kapasiteniz düşük ise akülü makaslı platformlara yönelebilir ama yük kapasiteniz arttığında bu modeller yerine farklı modellere yönelmelisiniz. Özellikle perakende sektöründe depolama alanlarında bu tür bir platform ile çalışmanız gürültü ve çevre kirliliğinin önüne geçmek için güzel bir çözüm seçeneği sunmaktadır. Sessiz çalışma gerektiren alanların vazgeçilmez platform seçeneği akülü makaslı platform İzmir oluyor. Fatih Vinç, özellikle sunduğu birbirinden farklı akülü makaslı platform modelleri ile müşterilerinin tüm taleplerini karşılarken uzman personel desteği de sağlıyor. İzmir kiralık Platform gereksinimlerinde en fazla model ve markayı güvenilir çalışma yapısı ile bilinen akülü makaslı platformlarda da Fatih Vinç seçeneğini kullanıyor.

Kiralık Platform arayışında olan firmalar, eğer iç mekanlardaki ihtiyaçlarına yönelik model arayaşın da ise akülü makaslı platform en iyi çözümü sunuyor. İzmir firmaları dönemsel ihtiyaçları için yüksek maliyet altına girmeden kiralama yolu ile bu iş makinalarına daha uygun bütçelerle kiralama yoluna giderek sahip olabilirler. Türkiye geneline de hizmet etmekte olan ve en geniş makina parkına sahip olan Fatih Vinç ile çalışanlar ise her açıdan müşteri memnuniyeti ile işlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Akülü Makaslı Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11