Erdemli : “Her ne kadar rakip olsak da aynı geminin içindeyiz, Sektörümüz, Kalbimiz, Atardamarımız bir”

Fatih Vinç A.Ş. Genel Müdürü Bekir ERDEMLİ;

“Her ne kadar rakip olsak da aynı geminin içindeyiz, Sektörümüz, Kalbimiz, Atardamarımız bir”

Erdemli; hırsızlıklar konusunda “birlik ve beraberliğin” şart olduğunun altını çiziyor.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Personel Yükseltici Platform Sektöründe en geniş ürün yelpanezine sahip firmalardan biriyiz.. Makina parkımız 6 merkezi noktasından Türkiye geneline hizmet vermektedir. Makinalarımızın kiralama süreci başladıktan sonra ve çalışma sürecinde kaybolma, habersiz yer değişimi ve çalınma gibi riskleri bulunmaktadır. Yüksek adetli Makine Parkını herşeyden önce bir sistem ve takip düzeni ile sürekli kontrol altında bulunduruyoruz. Bununla birlikte müşterinin cari bilgilerini eksiksiz şekilde sisteme kaydederek müşteri portföyümüzü oluşturuyoruz.

Tüm Makinelerin kiralamalarını teklif, sözleşme ve teslim tutanaklarıyla bağlantılı olarak takip ediliyor. Bu evrakların müşterinin resmî yetkileri tarafından imzalanması ve imza sürküleriyle eşleştirerek doğruluğunun kontrolleri yapılıyor.

Bu sıkı takip ve kontrol sisteminin yanında Makine taleplerinde seçici davranmak zorunda kalıyoruz. Makinelerimiz kaybolması yada çalışması durumlarında resmî kurumlarda daha caydırıcı yaptırımlar talep ediyoruz.

Kaynak : Taşıma Kaldırma Dergisi