Bursa Dizel Forklift

Forkliftlerin görevleri ve kullanım alanları çok yaygındır. Özellikle sanayi alanında olmazsa olmaz makinalar arasında yer almaktadır. Bizde bursa dizel forklift firması olarak farklı büyüklüklerdeki ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. İlk olarak forkliftin ne olduğunu ve hangi alanlarda kullanıldığından bahsetmek istiyoruz. Depo, fabrika ve mağaza gibi ortamlarda forklift çok önemli bir üründür. Ağır yüklerin bir yerden başka bir yere taşınması için gereklidir. Ürün ve diğer malzemelerin araçlara yüklenmesi noktasında yine forkliftler olmazsa olmaz birer ihtiyaç durumundadır. Ürünlerin raflara dizilmesi ve raflardan indirilmesi gibi işlemlerde forklift çok faydalı bir araçtır. Forklift kullanmak için forklift ehliyetine sahip olmak şarttır. İş yerlerinde ehliyet sahibi olmayan kişilerin sürüş yapması yasaktır.

Bursa Dizel Forklift

Genel olarak iki tür foklift tipi bulunmaktadır. Bunlardan birincisi akülü olanıdır. İçerisinde akü bulunmaktadır ve bittiği anda şarj edilmesi şarttır. Bir diğeri ve en çok tercih edileni dizel forkliftlerdir. Bu modeller dizel yakıt ile çalışmaktadır. Firmamızın dizel forklift ürün gamı içerisinde farklı kapasitelere sahip modelleri mevcuttur. Müşterilerimizin ihtiyacı olan kapasite için bursa dizel forklift temini sağlıyoruz. En büyük olanı 10 tonluk dizel forkliftlerdir. Bunun dışında en düşük kapasiteli olanı 2,5 tonluk forkliftdir. Bunun gibi farklı kapasitelerde ürünlerimiz bulunmaktadır. Firma olarak ikinci el platform, vinç ve forklift gibi ürünlerin hem satışını, hem de kiralamasını yapıyoruz. Bu noktada müşterilerimize çok geniş alternatifler sunmuş oluyoruz. Sizler ihtiyaçlarınıza göre firmamızdan froklift temine edebiliyorsunuz. Kiralama yöntemi ile çok daha karlı olabilirsiniz. Özellikle kısa süreli ihtiyaç durumlarında forklift ehliyetine sahip olan sürücüsü ile birlikte ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Alanında uzman personelleri ve operatörleri ile kısa sürede sektörün lideri durumuna ulaştık. Yükleme, boşaltma, nakliye ve montaj gibi ihtiyaçlarınıza bursa dizel forklift firması olarak karşılık veriyoruz. İster kiralık,  isterseniz de ikinci el forklift alımı yapabilirsiniz. Bütün tercih sizindir. Tercihlerinizi ihtiyaçlarınıza göre yapabilirsiniz. Ekonomik çözümler, hızlı hizmetler, hizmet sonrası müşteri desteği ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile sektördeki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Daha fazla bilgi ve ürünlerimiz hakkında ayrıntı için bizi hemen arayabilirsiniz.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72