Bursa Manlift

Akülü ve dizel motor seçenekleri bulunan manlift araçları ile her türlü ürün taşıması yapılmaktadır. Hareketli iskele olarak kullanılan bu araçların birçok çeşidi vardır. manlift ihtiyacı olan firmaların ilk olarak iyi bir araştırma yapması gerekmektedir. Çünkü birçok farklı türde ve özellikte araç vardır. Kullanılacak mekânın özelliklerinin yanında taşınacak ürünün boyutu, genişliği, ağırlığı belirlenmelidir. Kısa ürünler için 1 metre genişliği olan platformlu manlift yeterli olacaktır. Ancak daha uzun olması durumunda platformu 1.5 metre olan manlift kullanılmalıdır. 8 metreden 22 metreye kadar yükselebilen manlift araçlarında da uygun olanı seçilmelidir. Bursa manlift araçların satışı noktasında gayet iyi bir piyasaya sahiptir. Ancak bununla birlikte güvenilir olmayan araçlarında satılabildiği gerçeğini unutmamak gerekir.

Bursa Manlift

Bursa manlift alımı için en uygun yerlerden biridir diyebiliriz. Firmamızdan alınan manlift araçlarının güven ve kalite kontrolünden geçtikleri bilinmelidir. Ayrıca periyodik bakım ve yenilenme işlemleri de düzenli olarak yapılmaktadır. Herhangi bir arıza halinde uzman ekiplerimizde bulunmaktadır. Bunlarla beraber bozulan parçaların değiştirilmesi de hemen yapılmaktadır. Aracın kullanım durumuna da dikkat edilmelidir. Donanımlı olmayan operatörler tarafından kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez. Kullanımı oldukça zor olan bu tür araçların yanlış kullanımdan dolayı çok büyük hasarlar verebileceği bilinmelidir. Araçların kullanımı sırasında da genişlik ve ağırlık gibi özellikleri itibariyle uyumlu olmayan ürünlerin taşıması yapılmamalıdır. Bazı durumlarda görülen bu yanlış uygulama çok daha büyük yanlışlıkları da beraberinde getirmektedir.

Bursa manlift yedek parçalarının çok rahatlıkla bulunduğu bir şehirdir. Bunun dışında alınacak manlift araçları için dikkatli olmakta yarar olacaktır. Aracın her türlü aksamının düzgün çalıştığından emin olunmalıdır. Güvenlik panoları kontrol edilmelidir. Emniyet kemeri ve düğmeleri incelenmelidir. Ayrıca motorda bulunan parçalarının da kontrol edilmesi daha sağlıklı olacaktır. Görüntü itibariyle herhangi bir sıkıntı yok gibi dursa da daha sonrasında bir aksaklık çıkabilmektedir. Manlift araç alımları hakkında bilgi ve görüş almak için iletişime geçilebilir. Her türlü soru ve görüş de sorulabilir. Ayrıca yapılacak iş ve şartlar hakkında bilgi verilmesi halinde en uygun manlift aracının hangisi olduğu hakkında da bilgi alınabilir.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72