Bursa Spider Platform

İnşaat sektöründe oldukça fazla yararları olan ve bu alanda pek çok bakımdan çalışanlara fayda sağlayan spider platform kullanımı ülkemizde günden güne daha da yaygın bir hale gelmektedir. Oldukça yararlı olan spider platform teknolojisi incelendiği takdirde eski tip uygulamalardan çok daha fazla avantajlı olduğu kolay bir şekilde anlaşılacaktır. Öncelikle bu ürünler sizlere güvenlik bakımından en büyük katkıyı beraberinde getirmektedir. Sonrasında süre ve maliyet bakımından da değerlendirilmeye alındığında diğer ürünlere nazaran çok daha hızlı bir zaman zarfı içerisinde verimli bir iş yaptığı ve ekonomik olarak da çok daha uygun olduğu görülmüştür. Bursa spider platform modern tasarımları sayesinde inşaat sektörü, liman gibi alanlardaki zor işlerin üstesinden çok daha rahat bir biçimde kalkacaksınız.

Bursa Spider Platform ve Teknik Servis Hizmetleri

Ülkemizde örnek verecek olursak inşaat sektöründe genellikle iskele kurulur ve daha sonra işlemler uygulanır. Bu da iş güvenliği bakımından pek de olumlu bir kullanım alanı olmamaktadır. Bu sisteme göre başka yöntemler uygulanmaya çalışılsa da ve bu yöntemler, daha modern ve kolay gibi görünse de onun da gerekli olan güvenliği sağlayıcı önlemleri olmadığı için riskli tarafları olmaktadır. Ekonomik yönden değerlendirildiğinde ise Bursa spider platform kullanımı son derece pratik olduğu için hem herhangi bir operatöre ihtiyaç duyulmaz hem de daha az insan gücü ile çok daha fazla verimli iş meydana getirilir.

Bursa spider platform üreticileri olarak bizler, uzun yılların bizlere verdiği tecrübe ile sektörün lider ve en geniş makine çeşitliliğine sahip firmalarından biri olarak Bursa satış ve servis ağı ile bütün Türkiye’ye hizmet sunmaktayız. Etkili yönetimimiz, teknik donanımlı olan ekiplerimiz ve teknolojik gelişmeleri entegre ettiğimiz sistemimiz ve disiplinli çalışma şeklimiz ile sektörümüzde kaliteden asla ödün vermeden siz değerli müşterilerimize her daim destek olmaktayız.

Bu noktada temel gemiz ise, platform dünyasındaki bütün gelişmeleri sürekli takip edip ülkemizde kurduğumuz ve kuracağımız hizmet noktaları ile ülke genelindeki tüm müşterilerimize bu hizmeti hak ettikleri şekilde sunmaktır. Hızlı, kaliteli, güvenli ve maliyet açısından ekonomik fiyatlar karşılığında hizmet almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72