Dikey Platform Ankara

Dikey Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Dikey Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde; Yüksek yerlere ağır yük kaldırmanın çözümü olan iş makineleri dikey platformlar. Bu Platform tüleri, pek çok sektörün büyük problemi olan ağır yükleri yükseğe kaldırma yada ulaştırma problemini ortadan kaldırıyor. Oldukça teknolojik iş makinelerini ürün gamı içerisinde bulunduran Fatih Vinç, dikey platform kiralama noktasında Ankara firmaları için Ostim bölgesinde açtığı şube ile hizmet veriyor. Sadece iş makinesi kiralama değil teknik destek ve uzman operatör desteği ile Ankara Platform kiralamalarında tercih sebebi oluyor.

Haulotte Star 10 – Dikey Platform

Taşınmayı düşünenler eşyalarını yüksek binalardan nasıl indireceğini artık düşünmek zorunda kalmıyor. Dış cepheleri cam olan ve temizliği konusunda sıkıntı yaşayanlar artık bu sorunun ortadan kalktığını çok rahat görebiliyor. Boya badana gibi tadilat işleri için bile artık iskele kurulması gereksinimi ortadan kalkmaya başladı. Çünkü yüksek noktalara ulaşmak için platform kiralama firmaları, dikey platform çözümlerini firma ve kurumlara oldukça uygun maliyetlere ulaştırıyor. Gebze merkezli olmasına rağmen ülkenin bir çok bölgesine ulaşan Fatih Vinç, Ankara ve ilçeleri için de geniş bir makina parkı ile hizmet vermeye çalışıyor.

Ankara firmaları; platform satın alarak bütçelerine yük getirmek istemediklerine en uygun fiyat ve desteği Fatih Vinç tarafından kendisine sunulacak platform kiralama teklifinde görüyorlar. Dikey platform ankara depolarında malzemelerini yüksek yerlere yerleştirenler iç mekanda kullanmak için tercih edebiliyor.

Dış mekanlarda da nakliyat firmaları eşyaları binalardan indirmek veya tadilat firmaları temizlik, boya badana gibi işlerde dahi kullanıyor. Reklam firmaları da yüksek noktalara afiş yada süsleme işlerinde dikey platform tercihinde bulunabiliyor. Platform kiralama ile maliyet ve iş güvenliğini size sağlanan iş makinelerindeki güvenlik çözümleri ile elde edebileceğinizi unutmamalısınız.

Dikey Platform Marka ve Maliyet

Ankara tüm ilçelerine Fatih Vinç; Hauletto, JLG Toucan ve Genie gibi dikey platform modellerini kiralama amacı ile sunabiliyor. Bu kiralamalarda farklı zaman dilimleri için uygun fiyat seçeneklerini de görebiliyorsunuz. Platform kiralama hizmeti yanında Ankara firmaları teknik servis desteğini ve uzman sertifika sahibi operatör desteğini işlerinde satın almış oluyor. Ankara firmaları yüksek maliyetlerle satın almaya gitmek yerine dikey platform kiralaması yaparak daha farklı alanlara yatırım imkanını yaparken kazanç da elde etmiş olurlar.

Haulotte Star 10 Dikey Platform Tanıtımı

Dikey Platform Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgisi

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 (542) 830 58 25