Bursa Dikey Platform

Dikey platformlar akülü ve aküsüz modellerdir. Taşınması kolaydır. Kullanıcın istenilen yüksekliğe kolayca erişmesini sağlar. Eklemli yapıda üretilirler. Kullanıcın güvende olmasını sağlayan ürünlerdir. Müşteri isteklerin karşılayan Bursa dikey platform sanayi sektöründe çok fazla iş için kullanılır. Ayrıca ürünlerinde değişen yapısı ve yüksekliklerde bulunurlar. Bu nedenlerden dolayı kompakt yapıya sahiptir.

Bursa Dikey Platform

Tekerlekleri zeminde kayma yapmaz. Islak zemin olsa bile istikrarlı ve sabit kalabilir. İşçi kuralları kapsamında çalışma ve iş güvenliği bakanlığında onay verilen ürünlerdir. Bazı ürünlerde römork yapısı olması alıcısını memnun eder. Dizel motorlarla çalışabilir. Birçok engebeli olan binaların ulaşılması zor alanlarına uzanır. Bükülme ve eğilme yapabilen ürünlerdir. Eğilimli olan modelleri daha fazla tercih edilir. Farklı fiyatları olması alıcısının memnun eder her bütçeye hitap eder. İşçilerin severek kullandıkları Bursa dikey platform ürünlerinde 2 yıl garanti söz konusudur. Kullanıcın kolayca yön değiştirmesini sağlar. Kumanda ile kontrolleri olan ürünlerdir. Standart ve özel üretimleri yapılır.

Ürünlerin çalışmalar kapasitesi oldukça kolaydır. Ürünlerin belirli gücü vardır. Farklı genişlikleri olmasından dolayı içerinde kullanıcı oldukça rahat eder. İnşaat alanlarında kullanıma uygundur. Birçok fabrika, hastane ve otel işletmelerinde tercih edilen yapıdadır. Kullanıcılar üstüne kolayca tırmanır. İçyapısı son derece kaliteli olan malzemelerden üretildi. Birçok sektörde kullanıma uygundur. Asansör mantığında düşünülecek olan bir ürün olduğundan dolayı binlerce metre yüksekliklere çıkabiliriz. Bu ürünlerde sürdürülebilirlik yapı vardır. Bir yerden diğer bir yere ulaşımı kolaydır. Sürgü sistemi olması ise kullanım kolaylığı sağlar. Vinçlerle bağlantı noktaları desteklenen aparatlarla yapılır. İçinde olan kişi güvenlik açısından sabit kilitlenen mekanik yapıdan destek alır. Hidrolik diferansiyel kilitlerle farklı sürüş teknikleri uygulanan metal platformlardır. Ağırlıkları 6000 kg kadar yükselen yapıdır.

Yukarıda belirtilen teknik özelliklerin dışında birçok teknik detay vardır. Motor çalışma gücü ne kadar ihtiyaçlı bir enerji kullandığı gibi özellikleri sizlerde merak ediyorsanız; listemizi kontrol edebilirsiniz. Ürünlerin ergonomi yapısı olması kullanıcıyı zor durumda bırakmaz. Vinç ile bağlantılı çalışan Bursa dikey platform ürünlerinin çalışma prensipleri kullanıcı zorlamaz. Fiyat listesi ve detaylı bilgileri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72