Bursa Eklemli Platform

Dar alanlarda bile yön değişimine olanak tanıyan ürünlerdir. Kalın ve ince boyutlarda değişen tekerlek yapısı olmaktadır. Türkiye ve Avrupa pazarına satışı olan bursa eklemli platform ürünlerini internetten detayı bir şekilde kontrol edebiliriz. Her alanda hizmet veren sanayi sektöründe hizmet veren fabrikalarda sürüş sistemini kolay hale getiren cihaz olarak bilinirler. Engebeli ve ulaşılması zor olan alanlarda bile etkin bir şekilde sürüm sağlar. İş yerlerinde, inşaat alanlarında, yeni yapılacak olan ev projelerinde etkin bir şekilde verim almanıza yardımcıdır

Bursa Eklemli Platform

Motor tiplerine göre değişir. Düşey ve yatay alanlarda eş zamanlı olarak bam hareketi yapılmasına olanak tanır. Dar alanlara hassas bir şekilde yaklaşım sağlayan ürünlerdir. Yapıları oldukça sağlam tasarlandı. Üretim kapasitesi en fazla olan ve ülkemizde patenti verilen ilk ürünler arasında bursa eklemli platform seçildi Metal kalitesi, 360 derece dönüş mekanizması, %50 oranında platform dönüşleri sağlar. Kesiksiz olarak uzun süreli kullanımlarda 40 milimetre oranına kadar dayanıklılık kapasitesi ile yapıldı. Kullanıcının yüksekliğe kolayca tırmanmasına imkân gösterir. Araç üstelerine montesi koyladır.

Pelteli olan modelleri de kullanılır. Dişleri ve çark milleri dayanıklı olması alıcısını memnun eder. Teker yürüyüşleri belli oranda hareket eder. Isıtma ve havalandırma açısından farklı yük kapasiteleri olan ürünlerdir. İçerisinde ısıtma ve soğutma yapan otomatik kabin sistemi yapıldı. Bu nedenle birçok firmaların tercihleri arasında yer alıyoruz. Yakıt tankları ve motor gücü yüksektir. Motor modelleri değişir. Bu nedenle sizler Avrupa’da üretilen ve çatalları kaliteli olan motorları alabilirsiniz. Sizlerde ihtiyaçlarınız olması durumunda çekilebilir yapıda olan bu ürünleri alınız. Tasarım açısından da her bir parça oranı oldukça düzgündür: hidrolik fren mekanizması olmaktadır.

İç kabinlerinde kötü hava koşullarında göre muhafaza edilecek olan alan olması avantajdır. Şanzıman tipi malzeme indirme ve yükleme yaparken ideal olmasından dolayı satış patentini artırır. Yukarıda belirtilen teknik detayların dışında bursa eklemli platform ürünlerinin katalog incelemeleri yapmakta fayda var. Kataloglarımızda kullanım alanları ve fiyatları mevcuttur. Toplu satışlarda fiyatlarda değişiklik yapılabilir. Eklemli ürünlerin diğer ürünlere nazaran çok kullanışlı olduğunu unutmamak sizler için faydalı olacaktır.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72