Eklemli Platform Gebze

Eklemli Platform Gebzeİnşaat sektörünün hızlı ilerleyişi ile çok daha profesyonel yapılar inşa edilmeye başlandı. Bu da sektör içerisinde çok daha fonksiyonel iş makinalarını gerekli hale getiriyor. Bunlar arasında yer alan eklemli platform gebze modellerimiz arasında farklı alanlarda kullanılabilecek fonksiyonel ürünler bulunmaktadır. İş makineleri pek çok kişinin fazlaca zaman ve performans harcayarak yapacakları işleri çok pratik bir şekilde yapabilmektedir. Eklemli platform makinesini diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise yükselip alçalan kol kısmının aralarında eklemler yer almasıdır. Bu şekilde farklı yüksekliklerde tek bir makine ile çalışılabilir. İstenilen yüksekliğe ulaşılarak tek bir makine ile her alanda çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz.

Akülü ya da dizel olarak kullanılabilen eklemli platform gebze modellerimiz arasında teleskopik özelliklerde olan seçeneklerde bulunmaktadır. Çalışma yüksekliği akülü, modellerde 12, 15, 18 olurken dizel modellerde sabit 16 metre olabilmektedir. Bu modellerde birde platform yüksekliği bulunuyor. O da çalışma yüksekliğinin 2 metre altın olarak hesaplanabilir. Akülü modellerde kaldırma kapasitesi 200 kg civarında olurken dizel modellerde 30 kilo daha fazla kaldırma kapasitesinin olduğu görülmektedir. Ancak dizel modellerin kendi ağırlıkları 7300 kg civarında olabilirken akülü modellerde en fazla 5000 kg civarın olmaktadır. Kapalı uzunlukları ve genişlikleri de bu ağırlıkları ile doğru orantılı olacaktır. Kapalı olduklarında eklemli platform kısımları katlanarak aracın üstünde konumlanabilir. Kullanım esnasında açılarak istenilen boyutlara kadar çıkabiliyor.

Eklemli Platform Gebze

Kullanım alanların bakıldığında ise eklemli platform gebze modellerimizin oldukça geniş bir kullanım alanı bulunduğu görülecektir. Özellikle çelik konstrüksiyon işlerinde kullanılan makinalar stadyum inşaatlarında, fabrika, havaalanı ya da depolarda da kullanılabiliyor. AVM gibi alanlarda da kullanılan bu makinalar bakım, süsleme ve temizlik işlerinde de kullanılabiliyor. Bunların yanında rafineri ve kimyasal tesis inşaatı ve bakımlarında da kullanılabilmektedir. Bu gibi inşaat ve kurulum işlerinin yanında konser, toplantı, fuar, sahne gibi organizasyonların ışık, kurulum ya da söküm işlemleri içinde bu makinalar tercih edilebilmektedir. Enerji tesisi montajları ve bakımları, lojistik sistemleri raf imalat ve montajları, ilan, reklam, medya işlerinde de bu araçların montaj ve aydınlatma çalışmalarında avantaj sağladığı görülmektedir.

Eklemli Platformlar hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.