Elektrikli Manlift ve Platformlar

Elektrikli Manlift ve Platformlar

Elektrikli yada Akülü Manlift ve Platformlar 5 metre ile 17,50 metre arası Haulotte, HAB, Holland Lift, Skyjack, Genie, Jlg, Dingli, ELS, Snorkel ve bir çok marka tarafından üretilen genelde Akülü Makaslı Platform, Akülü Eklemli Platform, Akülü Dikey Platform ve Akülü Teleskopik Platformlar ile çok sık tercih edilen sessiz çalışma olanağı sağlayan makinelerdir. 

Dingli Elektrikli Makaslı Platformlar

Elektrikli Manlift ve Platformlar daha çok sessiz bir şekilde çalıştığı için Alışveriş Merkezleri, Avm, Depo ve bir çok inşaat alanlarında tercih edilirken, kiralama yöntemi ile kiralayıcı firmalardan temin edilen personel yükseltici ürünlerdir. Kullanım alanı ve şartlara göre Makaslı Platform, Eklemli Platform ve Dikey Platformlar tercih edilirken ürünlerin Elektrik aksamları ile ilgili sorunlar oluşmaması için Manlift Kullanma Talimatlarını göz geçirmeleri ve IPAF belgeli operatörler tarafından kullanılmalıdır.

Elektrikli Manlift ve Platform Çeşitleri

Genel tanımı Manlift olan Türkiye’de Personel Yükseltici olarak adlandırılan Manlift ürün gruplarından Akülü tipleri; Akülü Makaslı Platform, Akülü Eklemli Platform, Akülü Dikey Platform ve Akülü Teleskopik Platformlardır. Bu ürünler kullanım alanları ve şartlarına göre İnşaat, AVM ve bir çok alanda tercih edilir. Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık kiralama yöntemi ile Kiralayıcı firmanın sorumluluğunda firmalara kiralanır.

Elektrikli Manlift Platformlar

Elektrikli Manlift ve Platformların Motor Bilgisi

8 Metre Elektrikli Makaslı Platformlarda 2.2 Kw Kaldırma Motoru, 4×6 Volt 232 Amper Akü mevcut ve 230 Kg kaldırma kapasitesi vardır. Elektrikli Dikey Platformlarda 4.7 Km Sürüş Hızı, 24v 240a Güç kaynağı ve Maksimum yükseklikte sürüş imkanı verir. Akülü Eklemli Platformlar ise 8×6 – 305 Amp/h Güç kaynağı, 230 kg kaldırma kapasitesi ile güvenli bir şekilde yükseklerde çalışma imkanı sağlar.

Snorkel A46 JE – Akülü Eklemli Platform Özellikleri

Çalışma Yüksekliği 16 m Platform Yüksekliği 13 m
Platform Ölçüleri 1,0 x 1,83  m Yatay Erişim 8,1 m
Kaldırma Kapasite kg 227 Ağırlık kg 6850
Genişlik 1,7 m Uzunluk 5,6 m
Platform Yükseklik 2.0 m Nakliye Ölçüsü 1,7 x 5,6 x 2,0 m
Max Tırmanma Eğimi % %30 Güç Kaynağı 8x6V 360Ah

Elektrikli Manlift Kiralama

Firmamız Fatih Vinç A.Ş. Türkiye’nin tüm bölgelerinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ve Kocaeli, Gebze Merkezi ile Akülü, Elektrikli Makaslı Platform, Dikey Platform, Eklemli Platform ve Teleskopik Platformun ürünlerinde bir çok Marka ve Modellerde geniş makine parkı ile kiralama ve teknik destek vermektedir.

Akülü ve Elektrikli Manlift ürünlerinde belirlenen ürüne ve kiralama süresine göre fiyatlandırma çıkarken. Kiralayıcı firma makine ile ilgili tüm sorumlulukları alır. Makine’nin teknik desteği, garanti, sigorta v.b tüm evrak işlerini kiralayıcı firma üstlenir ve Kiralama yapan firmanın talebi doğrultusunda operatörde görevlendirir.

Skyjack SJ3219 Elektrikli Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Manlift, Platform ve Forklift 

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43