Kiralama ve Teknik Servis Hizmet Ağımız

Fatih Vinç A.Ş. olarak Manlift, Platform, Forklift ve Vinç ürün gruplarında Türkiye’nin en büyük, Dünyanın 61. büyük makine parkımız ile Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veriyoruz. Kocaeli Gebze’de yer alan Merkezimiz dışında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Tekirdağ şubelerimiz ile bulunduğu il ve ilçeler dışında çevre illere de Kiralık Manlift, Platform, Forklift ve Vinç hizmeti veriyoruz. 

Makaslı, Eklemli, Sepetli ve Telehander Manlift Ürünleri

Şubelerimiz ve Hizmet Bölgeleri

Kocaeli, Sakarya, Düzce ve İstanbul (Asya)

Kocaeli / Gebze’de yer alan merkezimiz; Kocaeli ve tüm ilçelerinde olmak üzere Sakarya, Düzce ve İstanbul Asya yakasına Makaslı, Eklemli, Dikey, Teleskopik, Sepetli, Örümcek Platform, Telehander ve Forklift makine gruplarında Kiralama, Teknik servis hizmetleri verirken. Kiralama sonrası 7/24 Teknik Destek sağlıyoruz. Kiralamalarımız Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak belirlendiği için ve kullanım alanına göre belirlenecek makineye göre fiyatlandırma vardır. Kiralama birimimiz ile iletişime geçerek çalışma alanı, makine seçimi ve diğer konulara da daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Teknik Servis ekibimiz Makinelerin Bakım ve Onarımları dışında, Revizyon ve Periyodik bakımlarını da yapmaktadır. Kiralama öncesi ve sonrası makine bakımları makine’nin sağlığı ve daha uzun süre kullanımlar için önemlidir.

Kocaeli / Gebze İletişim Bilgileri

Tel : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43
E-Posta : info@fatihvinc.com.tr

Fatih Vinç A.Ş. Kocaeli – Gebze

İstanbul Avrupa Yakası ve Çevresi

İstanbul, Başakşehir de olan şubemiz Avrupa yakasında ve çevre illerin tüm kiralama, teknik servis taleplerinde deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile karşılamaktadır. Akülü, Dizel, Elektrikli, Çekilebilir, Dar Şasi, Geniş Şasi ve diğer tüm Manlift ve alt gruplarında kiralama hizmeti vermektedir.

Başakşehir, Başak Mahallesinde yer alan şubemizde dilediğiniz boyut, ebat, marka ve modellerde platform, forklift ve vinç makine gruplarından seçim yaparak kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Şube İletişim Bilgisi

TEL  : +90 (212) 488 66 08
GSM :+90 (534) 980 00 28
E-Posta: istanbul@fatihvinc.com.tr

Fatih Vinç İstanbul Şube

Ankara Şube ve Konya, Kastamonu, Çorum, Yozgat, Kayseri, Kırıkkale, Çankırı, Kırşehir, Aksaray, Karabük 

Ankara Yeni Mahalle Ostim’de yer alan şubemiz Manlift ürün grupları ve diğer tüm makinelerde tecrübeli kadrosu ile Ankara’nın tüm ilçelerinde ve çevre iller Konya, Kastamonu, Çorum, Yozgat, Kayseri, Kırıkkale, Çankırı, Kırşehir, Aksaray ve Karabük’te kiralama, teknik servis hizmetleri vermektedir.

Müşterilerimizin Manlift, Platform, Forklift ve Vinç ürün talepleri dışında diledikleri boyut ve ebatlarda zor koşullardaki tüm şartlara uygun yüksekliklerde makine temin ederken, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalar yürütür.

Ankara Şube İletişim Bilgileri

TEL  :+90 (312) 386 00 34
GSM : +90 (542) 830 58 25
E-Posta: ankara@fatihvinc.com.tr

Fatih Vinç Ankara Şube

İzmir Şube ve Manisa, Muğla, Aydın, Antalya, Burdur, Denizli, Uşak

İzmir Bornova’da yer alan şubemiz Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Telehander ve Forklift ürün gruplarında İzmir ve ilçeleriyle Antalya, Muğla, Denizli, Uşak, Burdur, Aydın, Manisa illerinde de kiralama, teknik servis hizmetleri vermektedir.

Bulunduğu bölge ve çevrelerindeki manlift ihtiyaçlarında 5 metre ile 65 metre arası tüm personel yükseltici ürünler ve 1 ton ila 20 ton arası forklift ürünleri ile taşıma, kaldırma, yükleme hizmeti de vermektedir.

İzmir Şube İletişim Bilgileri

TEL  :+90 (232)  887 11 04
GSM :+90 (546) 518 75 11
E-Posta: izmir@fatihvinc.com.tr

Fatih Vinç A.Ş. İzmir Şube

Bursa Şube ve Balıkesir, Yalova

Bursa Osmangazi’de yer alan şubemiz 1985’de kurulmuş olup Bursa bölgesindeki sektörün en tecrübeli kiralama firmasıdır. Akülü ve Dizel Manlift, Platform ürünlerinde Yük taşıma, Kaldırma, Yükleme işlerinde Forklift, Sepetli Platform ve Telehander ürünleri ile kiralama hizmetleri vermektedir.

Tecrübeli Teknik Servis kadrosu ile 7/24 teknik destek ve servis sağlarken son teknoloji araçlarımız ile hizmet vermektedir.

Bursa Şube İletişim Bilgileri

TEL : +90 (224) 254 83 57
GSM :+90 (532) 463 14 45
E-Posta: bursa@fatihvinc.com.tr

Fatih Vinç A.Ş. Bursa Şube

Tekirdağ Şube ve Edirne, Çanakkale, Kırklareli 

Tekirdağ Çerkezköy’de yer alan şubemiz, Akülü ve Dizel Makaslı, Eklemli, Dikey, Teleskopik Platformların yanında Sepetli Platform, Örümcek Platform, Telehander ve Forklift ürünlerinde kiralama hizmeti vermektedir. Şubemizde yer alan teknik servis birimimiz 7/24 hizmet verirken, Edirne, Çanakkale ve Kırklareli bölgelerine de hizmet vermektedir.

Manlift Platform ve Forklift ürünlerinde dilerseniz şubemizi ziyaret ederek makine parkımızı inceleyebilir ve kiralık ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tekirdağ Şube İletişim Bilgileri

TEL  :+90 (282) 725 15 61
GSM :+90 (546) 518 75 23
E-Posta: cerkezkoy@fatihvinc.com.tr

Fatih Vinç A.Ş. Tekirdağ Şube

Eskişehir Şube ve Kütahya, Isparta, Bilecik, Afyon, Uşak

Eskişehir Odunpazarı Estim’de yer alan şubemizde tüm elektrikli, dizel, akülü, çekilebilir ve diğer manlift ürünlerinde kiralama hizmeti verir. Dilediğiniz boyut, marka ve modellerde tercih ettiğiniz makineyi dilerseniz şubemizde görerek kiralama hizmetini başlatabilirsiniz.

Şubemiz; çevre iller Kütahya, Isparta, Bilecik, Afyon ve Uşak il ve ilçelerinde de hizmet vermektedir. Şubemiz teknik servis personelleri 7/24 kiralama öncesi ve sonrası servis desteği sağlarken, son teknoloji araçlarımız ile yükleme, kaldırma hizmetleri de vermekteyiz.

Eskişehir Şube İletişim Bilgileri

TEL  :+90 (222) 228 05 38
GSM :+90 (546) 518 75 72
E-Posta: eskisehir@fatihvinc.com.tr

Fatih Vinç A.Ş. Eskişehir Şube

Fatih Vinç A.Ş. – Tanıtım Videosu

Manlift ve diğer makineler ile ilgili daha fazla bilgi almak için Manlift Nedir, Manlift Çeşitleri, Elektrikli Manlift ve Platformlar sayfalarını ziyaret ederek bilgi edinebilir ayrıca Makine parkımızda yer alan ürünlerimizi incelemek için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.