Ahtapot Vinç Ankara

Ahtapot Vinç Ankara ve Çevre Bölgelerinde; Eğer ağır ve yükseğe kaldırmanız gereken malzemeleriniz var ise işinizi insan gücü ile gerçekleştirmek bazen mümkün olmayabilir. Zaten bu durum iş güvenliği açısından da firmaları ciddi sorumluluk altına sokabilir. Zaman ve para kaybı yaşamanıza da sebep olabilir. Bu durumun önüne geçmek için artık çoğu firma vinç kiralama yoluna gidiyor. Hem zaman – para kazanıyor hem de personel kazalarını en aza indirerek yeni iş güvenliği kurallarına da uygun hareket etmiş oluyor. Ankara geneli için bu hizmet Türkiye’nin en büyük vinç kiralama firmalarından olan ve Ostim şubesi ile müşterilerine ulaşan Fatih Vinç ile giderilebilir.

Ahtapot Vinç Ankara ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Ahtapot Vinç

Yapılacak işe bağlı olarak vinç kiralama için tercih edebileceğiniz pek çok model bulunuyor. Eğer çalışma zeminin kötü ise en uygun seçenek olarak ahtopot vinç kiralaması öne çıkacaktır. Ahtapot vinçlerin sahip olduğu ayakları, açılır kapanır kolları andırdığından bu isimle anılır. Bu yapısı sebebi ile örümceğe de benzetilir. Açılır kapanır kollar zemin kötü olsa da ağır yükler ile çalışılmasına olanak tanır. Fatih Vinç tarafndan kiralanan tüm ahtapot vinç modelleri tüm Ankara içine kısa sürede ulaştırılacak, kurulumları yapılacak ve uzman sertifika sahibi personel ile çalışılması sağlanacaktır. Fatih Vinç verdiği kiralama işlerinde sadece iş makinası yapmayarak müşteri sorunlarını çözebilmenin de önünü açmaktadır.

Ahtapot vinç için de tüm diğer iş makinelerinde olduğu gibi günlük, haftalık, aylık ve yıllık dilimlerde kiralama olanağı tüm Ankara geneli için veriliyor. Özellikle inşaat şantiyelerinde bu vinç türü ile işleriniz büyük ölçüde azalacak ve çalıştıracağınız personel sayısı azalacaktır. AVM’ler, büyük marketler, reklam firmaları da bina süsleme yada afiş çalışmaları sırasında bu ahtapot vinç modellerini tercih edebiliyor. Güven ve zaman  gerektiren tüm çalışmalarda ahtapot vinçleri kullanmanız tavsiye edilir.

Ahtapot, örümcek yada spider platform olarak bilinen vinç kiralamalarında Fatih Vinç ile çok sayıda en son çıkan modele ulaşabilirsiniz. Ankara’nın Yenimahalle, Sincan, Mamak, Çankaya gibi her ilçesinden firmalar Ostim’de bulunan Fatih Vinç şubesine uğrayarak bilgi ve fiyat talebinde bulunabilirler. Fatih Vinç, kiralama yanında teknik servis olarak da çeşitli hizmetleri müşterilerine ulaştırmaktadır.

Ahtapot Vinç Tanıtım Videosu

Ahtapot Vinç Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgileri ve Şubeler

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 (542) 830 58 25