Akülü Eklemli Platform İzmir

Yapacağınız işe bağlı olarak Platform seçimi yapmanız işinizin de verimli gerçekleşmesinin önünü açacaktır. İzmir Platform kiralama konusunda oldukça avantajlı, çünkü Türkiye’de yaptığı çalışmalar ile öne çıkan Fatih Vinç şubesi bulunuyor. Bu Platform kiralama gereksinimi olan firmalara anında personel, bilgilendirme, uygun fiyat imkanı getirdiği gibi oldukça büyük bir makina parkından seçim yapma olanağını da veriyor. Fatih Vinç ile kaldırma teknolojisinde en randımanlı şekilde kullanılan platformları bulup işlerinizde kullanma ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Özellikle size önemli zaman avantajı getirebilecek olan akülü eklemli platform seçenekleriniz oldukça fazla bulunuyor.

Akülü Eklemli Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Akülü eklemli platformlar yapısı nedeni ile ebat olarak ufak ve kaldırma uzunluğu olarak daha uzak noktalara yük kaldırabilen makinelerdir.  Tercih sebeplerinin başında da bu yapısı geliyor. Daha büyük platformlara nazaran şantiyelerde ve çalışma sahalarında hareket kabiliyetleri oldukça yüksektir. Akülü eklemli platformun küçük yapısı ve eklem özelliği sayesinde zaman avantajını yakalayabilir ve işlerinizi oldukça hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Yatayda uzunlukları 4 metreden 21 metreye kadar, dikey çalışma yüksekliğinde ise  12 metreden 48 metreye kadar değişmektedir. 300 kg kapasite yük taşınabiliyor. Akülü eklemli platform İzmir tercihini özellikle kapalı çalışma alanı yapanlar ve sessizlik arayanlar yapıyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olması bu modellerin bir diğer avantajı olarak gösterilebilir. İş güvenliği Platform kullanımlarında büyük önem arz ediyor. Akülü eklemli platform İzmir üzerinde bu güvenlik aksamları unutulmamış; uzaktan kumanda ile personelsi ve  kendinden yürüyüş özelliği var, acil durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmış acil durdurma butonları var, ağırlık tutma ve emniyet kilidi sistemi ile dizayn edilebiliyor. Sessiz çalışması ve çevre dostu olması da tercih sebepleri arasında yer alıyor. Üstün manevra kabiliyetlleri olan, hızlı, sessiz, güvenli bir eklemli platform arayışını Fatih Vinç’in geniş makine parkındaki akülü eklemli platformları ile giderebilirsiniz.

Akülü Eklemli Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

İnşaat şantiyenlerinde, bina dış cam temizliği işinde, dış cephe tamir ve tadilat işlerinde, köprü yada hassas yapı tamiratları işlerinde akülü eklemli platformları güvenle kullanabilirsiniz. 10 ton ağırlığı ile oldukça güvenli olan akülü eklemli platform izmir seçimini yaparken Fatih Vinç makina pakına bakım fiyat isteyebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11