Dizel Eklemli Platform İzmir

Eklemli platformlar; akülü, dizel ve şasili çeşitleri ile en verimli kullanılan kaldırma teknolojisi makineleri olarak gösteriliyor. Personelleri kullanarak yüksek yerlere yük kaldırmak çoğu işletme için zor hatta bazen imkansızdır. Bazı çözümleri bu yolla bulanlar dahi iş güvenliğini hiçe sayıyor anlamına gelir. İzmir Platform kiralama ile siz de iş güvenliğini riske atmadan güvenli biçimde dizel eklemli platform izmir ve çevre bölgelerinin dış mekan yükleme yada boşaltma işlerinde tercih edebilirsiniz. Fatih Vinç en geniş makina parkını artık İzmir Platform kiralamaları için de sunuyor.

Dizel Eklemli Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Hem iş güvenliği noktasında hem de işlerin hızlı yapılması anlamında eklemli platformlar, kaldırma teknolojisinde en randımanlı şekilde kullanılan platformlar olarak biliniyor. Hız ve verimlilik avantajı sağlayan bu platformların akülü, dizel ve şasili çeşitleri bulunuyor. Boyutları diğer platformlara göre ufak olsa da bu platformlar kaldırma uzunluğu olarak daha uzak noktalara yük kaldırmada çalışma sahalarında hareket kabiliyetlerinin daha yüksek olmasından dolayı tercih edilebiliyor. Özellikle dış mekanlarda dizel eklemli platformlar kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilen modeller oluyor. Dizel eklemli platformlar;  4 metreden 21 metreye kadar varan yatay uzatmalara sahip oluyor. Ayrıca çalışma yüksekliklerinde 300 kg kapasiteye varan yük ile 12 metreden 48 metreye kadar çıkabiliyorlar. 10 tona varan ağırlığı ile sallanma sorununun önüne geçilirken, sahip olduğu hidrolik tekerlekler sayesinde üstün manevra kabiliyetini elde ediyorlar.

Bu aynı zamanda zorlu hava koşullarında ve arazi koşullarında dizel eklemli platformlara çalışma avantajı getiriyor. Dar yerlerde de kullanım avantajına sahip olan dizel eklemli platformları; bina dış cam temizliklerinde, bina dışı tamir ve tadilat işlerinde, inşaat şantiyelerinde, araç yükleme ve boşaltma işlerinde rahatça kullanabilirsiniz. Güvenlik özellikleri en üst düzeye çıkarılmış olan dizel eklemli platform izmir ve bölgelerinde çeşitlerini Fatih Vinç makine parkında görebilir ve platform kiralama yoluna tüm İzmir için gidebilirsiniz.

Taşıma sepetine konulan güvenlik kilidi, acil durumda kullanılabilecek butonları, operatörleri yüksek yerlerde kaldırdıklarında devreye girebilece acil iniş sistemleri bulunan tüm dizel eklemli platformları İzmir viç kiralamaları için Fatih Vinç aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Dizel Eklemli Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11