Eklemli Platform Ankara

Eklemli Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde; Gelişen ve büyüyen ekonomimizde insan gücü yerine iş makinelerini kullanmanın yeri önem taşıyor. Özellikle ağır yüklerin altına insanları sokmak yerine daha büyük ağırlıkları yüksek noktalara kolayca kaldırma imkanı sağlayan vinçlerin, platformların kullanılması iş güvenliğinin de iyi düzeylere gelmesini sağlıyor. Büyüyen ekonomisi ile bilinmekte olan Ankara bölgesi için platform kiralama hizmetlerinde artık Türkiye markası haline gelen Fatih Vinç de var ve iş makinelerinin kullanımının artmasında firmalara uygun fiyatlı seçenekler sunuyor. Özellikle eklemli platformlar modellerinde maliyetleri düşük çözümlerle firma bütçelerine katkı bile veriyor.

Eklemli Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Eklemli Platformlar

Eklemli platformlar, güvenli yapısı ile ağır yükleri yüksek noktalara ulaştırma gereksinimlerin de en güvenli platformlardan biri olarak gösterilmektedir. 12 metre ile 48 metre aralığında yüksek yerlere çoğu modelinde bulunan 300 kg kapasite sahibi sepetiyle yük çıkarabilmesi diğer platformların önüne geçmesine neden oluyor. Eklemli platformlar 10 ton ağırlığı ile kötü hava koşullarını bir engel olarak görmeden çalışmasını sürdürebilir. Eklemli yapısı bu platformların farklı yönlere doğru hareket kabiliyetlerini de arttırmaktadır. Bu platformları inşaat şantiyelerinde, bina dışı cam temizliklerin de, ağır malzemelerin stoklanma da, bina dışındaki tamir ve tadilat işlerinde, ağır mobilyaları binalara çıkarmada güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Ankara sanayisinin önemli noktası olan Ostim Organize Sanayi Sitesi içerisindeki pek çok firma eklemli platform kullanımı ile işlerine ayırdıkları zamanı da maliyetleri de azaltabilirler. Dönemsel gereksinimde satın alma yerine platform kiralama yoluna gitmek önemli bütçe kazanımları sağlayacaktır. En fazla eklemli platform modelini sunma gayreti içindeki Fatih Vinç ile geniş bir ürün gamı sizlerin değerlendirmenize Ankara için de sunuluyor. Eğer iç mekan için eklemli platform arıyorsanız akülü modele,eğer dış mekan eklemli platform arayışınız varsa dizel modele yönlenmeniz de yarar vardır. Bu seçimleri yaparken Fatih Vinç tüm tecrübesini müşterileri ile paylaşarak seçim yapmalarına yardımcı olmaktadır.

Eklemli platform kullanımları için sertifika sahibi uzman bir operatör ihtiyacınız olacağını unutmamalısınız. Fatih Vinç, size sadece vinç kiralama hizmeti vermiyor. İşinizde kullanabileceğiniz iş makinesi yanında uzman operatör desteği de sunuluyor. Ostim’deki Fatih Vinç şubesi 2. El eklemli platform talepleriniz olduğunda da size uzman desteğini sunacaktır.

Genie Z Eklemli Platform Tanıtım Videosu

Eklemli Platform Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgileri ve Şubeler

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 (542) 830 58 25