Makaslı Platform Bursa

Makaslı Platform Bursa konusunda; Firmamız kurulduğu günden bu yana kadar üretim ve satış hizmeti için iş makinaları üretimi alanında hizmet vermektedir. Alanında uzman olan ve lider firmalar arasında yer alan firmamız makaslı platform Bursa konusunda ve ülkemiz için diğer yük kaldırma ekipmanları ihtiyaçlarını gidermek maksadı ile kurulmuştur. Piyasaya çıkardığımız tüm ürünlerimiz yüksek kalitede ve son derece kullanışlı olmaktadır. Ayrıca performansı ile sadece yurt içinde değil yurt dışında da uzun zamandan beri aranılan ve güvenilen bir marka olma özelliğini elinde bulundurmaktadır. Ürünlerimizde genel olarak dünyada geçerli olan kalite sistem belgeleri yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma şekli ile sizlere güven sunup, günden güne meydana gelen gelişmeleri takip ederek kendini güncellemektedir.

Makaslı Platform Bursa Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Makaslı platform Bursa çok fazla bir yükseklik istemeyen durumlarda, ama bunun yanı sıra daha geniş çalışma alanı ve daha fazla yük kaldırma kapasitesinin gerekli olduğu durumlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Kısacası, makaslı platformlar daha fazla iş ve personel yükselticilerden daha ağır yükler kaldıracak biçimde üretilerek piyasaya sunulmaktadır. Bu iş için son derece gerekli olan ekipmanlardandır. Makaslı Platformlar da bom liftlerin manevra faaliyet sonucu ilerleyip hareket etmektedirler. Fakat bu platformlar sadece yukarı olacak biçimde hareket etmektedir. Makaslı platformlar 3.2 metreden 16 metreye kadar olabilen platform yükseklikleriyle, farklı modellerde tasarlanmaktadır.

Yine makaslı platform Bursa bu işlevsel araç gereçleri ile en zorlu çalışmalarınızda size destek olmaktadır. İnşaat, eğlence sektör, kurumsal kullanımlar ve bakım onarım için yurt içi ve yurt dışına ihracatı yapılmaktadır. Bu platform, özellikler depolama ve dağıtım merkezleri için ihtiyaç duyulan alanlar olmaktadır. Makaslı Platformları üretip sizlerin yüksekte çalışma problemlerinizin çözümü için kullanım yerlerine ve amaca hizmet ilkesine göre uygun araç gereçlerimiz ile her türlü olası problemlerinizde, her birisi alanında uzman olan yetkililerimiz siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duymaktadırlar. Telekominikasyon ve eğlence tesislerinde, eğlence ortamlarında, inşaat sektöründe ve alışveriş merkezi gibi ortamlarda makaslı platform konusunda uzman olan kadromuz ile her daim sizlere en kaliteli ve fiyat aralığı olarak her cebe uygun fiyat kalitesi ile de sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72