Kiralık Manlift İstanbul

Manlift Maliyetleri ve Kiralama Hizmetleri

Personel yükseltici de olarak ifade edilen manlift, çok farklı amaçlar için kullanılan bir mekanizmadır. Makaslı platformu sayesinde belirli yüksekliklere kadar çıkılmasını sağlamaktadır. Başta inşaat alanlarında olmak üzere birçok sektörde kullanımı oldukça yaygındır. Orta ve küçük ölçekli kobilerin ihtiyaç duydukları zaman manlift elde etmesi oldukça güçtür. Gerek maliyetleri açısından gerek de bakım masrafları açısından kiralama formülü çok daha kazançlı olmaktadır. Kiralık manlift İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde bulunabilir. Ancak sahip olunan kalite ve özelliklerin farklı olması da kuvvetle muhtemeldir. Bu nedenle öncelikle Manliftin ne amaçla kullanılacağı önem arz etmektedir. Çünkü alımda temel rol oynayan etkenlerden bir tanesi ve belki de en önemlisi kullanım alanı olmaktadır.

Kiralık Manlift İstanbul ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Çok daha uzun süreli işlemlerde ve arazi şartlarında kullanılması durumlarında dizel motorlu manlift çok daha iyi bir tercih olmaktadır. Özellikle sürekli bir kullanımda daha büyük avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte mazot açısından da daha tasarruflu olmaktadır. Bunun dışında sahip olunan yükseklik imkânı da önemli bir başka durumdur. Manlift araçların ortalama yükseklikleri 12 metre civarındadır. Ancak 8 metre yükselebilen manliftler olduğu gibi 22 metreye kadar çıkabilen manliftlerde bulunmaktadır. Ayrıca yapılacak işleme göre manlift platformu da ayarlanmaktadır. Platform boyutu ve genişliği taşınması istenen kişi ve eşyaya göre değişmektedir. 1 metre genişliğinde olan platformların daha uzun olanları da yer almaktadır. Farklı alanlarda işlemler yapılması durumunda uzama ve kısalma özelliklerine sahip platformlu manliftler tercih edilmelidir. Kiralık manlift İstanbul gibi şehirlerde sanayi amaçlı kullanılsa da medya, reklamcılık ya da belediye hizmetlerinde de görülmektedir.

Birçok manlift kullanımında bakım ve güvenlik arka plana atılmaktadır. Ancak kiralık manlift İstanbul ve benzeri büyük şehirlerden alınacaksa güvenlik önlemlerinin kontrolden geçilmesi şarttır. Çok fazla kullanılmasından dolayı birtakım aksaklıkların ortaya çıkabilmesi çok daha yüksek bir ihtimaldir. Bu nedenle başta güvenlik kilitleri olmak üzere kontrolden geçirilmeden kiralanması sakıncalıdır. Bununla birlikte düzenli bir şekilde bakımlara girdiğinden de emin olunan manliftlerin alınması çok daha iyi olmaktadır. Yapılacak muayenelerde bir sorun çıkması durumunda makul fiyatta olmasına rağmen alınmaması tavsiye edilmektedir.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak İstanbul ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : 90 (212) 488 66 08
GSM : +90 (530) 173 55 99