Kiralık Manlift Tekirdağ

MANLİFT GEREKLİ BAKIMLARIN ÖNEMİ

Sepetli olmasından dolayı birçok iş durumunu da kolaylıkla yapmaya yarayan personel yükseltici araçların sahip olduğu özellikler değişkenlik göstermektedir. Ağır sanayi işlemlerinde tercih edilebilen manlift araçların çok daha özelliği bulunurken imkânları kısıtlı olmasına rağmen kullanımı rahat olan çeşitleri de mevcuttur. Manlift araçlar düz zemine sahip şantiyelerde kullanılabildiği gibi kapalı iş alanlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Kiralık olarak da tercih edilmesi mümkün olan bu araçların kullanımı kadar sağladığı olanaklar da önem arz etmektedir. Kiralık manlift Tekirdağ gibi daha az gelişmiş şehirlerde dahi birçok işlem için kullanıma uygundur. Sadece özel sektör içinde değil, belediyeler tarafından da kiralanabilir konumda yer almaktadır.

Kiralık Manlift Tekirdağ ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Yapılacak işlem sırasında üzerinde insan olduğundan dolayı kullanımı da yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Her ne kadar önemli bir işlemi yerine getirmede kullanılsa da işçi güvenliği çok daha önemlidir. Bu nedenle yapılacak işlemlerde risk ihtimalinin sıfıra düşürülmesi işveren tarafından sağlanmalıdır. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınmaması halinde de kullanıma başlanmamalıdır. Aksi halde ortaya çok daha büyük maliyetlerin çıkabileceği de bilinmelidir. Kiralık manlift Tekirdağ ya da başka bir şehirden alınması sırasında da gerekli koşulların sağlanmış olduğuna bakılmalıdır. Modeli değişse de her manlift aracının her yıl tam kontrollü bakıma girmesi gereklidir. Bu bakımda yetersiz görülen araçların onarımları yapılmaktadır. Bu bakımlardan geçmeyen araçların ise kiralanması son derece sakıncalı olmaktadır. İşlem sırasında herhangi bir aksaklık yaşanması mümkün olabildiği gibi sahip olunan güvenlik önlemlerinin çalışmaması da olabilmektedir.

Gözle yapılan kontrollerin dışında mekanik aksamları da titiz bir şekilde kontrol edilmelidir. Ayrıca fonksiyonel olarak da yapılan bakımlarında hiçbir sorun çıkmadığından emin olunması kiralanmasını sağlayabilir. Kiralık manlift Tekirdağ sanayi bölgesinde çok daha fazla kullanıldığından dolayı yıpranma oranı çok daha yüksek çıkabilmektedir. Bu gibi işlemlerde manlift ile sağlanacak hizmet şekli arasında paralellik kurulmalıdır. Çok daha basit işlemlerde kullanılması durumunda akülü motora sahip manliftler kullanılabilir. Bunun dışında açık veya kapalı alanda kullanılan dizel motorlu manlift araçları da çok daha uzun süreli işlemlerde fayda sağlamaktadır. Kullanım sırasında yaşanan aksiliklerde de güvenlik kilitlerinin çalışması yine bu bakımları bağlıdır.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Tekirdağ ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

ADRES :

Çorlu yolu üzeri 1. km Çerkez Otomotiv Yanı
Çerkezköy / TEKİRDAĞ

TEL  : +90 (282) 725 15 61
GSM :  +90 (546) 518 75 23