kiralık manlift

Kiralık Manlift

Manlift Kiralama ve Maliyetleri Hakkında

Hemen hemen her sanayi şehrinde çokça kullanılan iş makinelerinden bir tanesi olan manlift, farklı amaçlar içinde tercih edilmektedir. Personel yükseltici olarak da tanımlanan aracın kullanımı sadece işlem gerektiren bölgelerde olmamaktadır. Basit boyama işlemlerinde veya onarım işlemlerinde de manlift araçlar kullanılmaktadır. Belediyelerin birçok kurumunda da kullanımı görülebilir. Özel sektörde faaliyet gösteren küçük işletmelerin birçoğu da manlift araç ihtiyacına sahiptir. Ancak almak yerine kiralama formülü çok daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Kiralık manlift alımları hem maliyet açısından hem de kullanım açısından daha avantajlı olmakla birlikte dikkatli olunması da yine de önemlidir. Çünkü kaliteli ve sağlam manlift alımı her geçen gün zorlaşmaktadır.

Türkiye Genelinde Fatih Vinç A.Ş. Kiralık Manlift Hizmetleri

Haulotte Manliftler

Herhangi bir amaç için kiralanan manliftlerin istenen özelliklere sahip olması çok önemlidir. 8 metre yükselebilen manliftlerin 10 metrelik bir bölge için kullanımı söz konusu olmamaktadır. Bunun için kullanım yapılacak alana uygun olmasına dikkat edilmelidir. Kiralık manlift alımında periyodik olarak bakımlara girmiş olduğuna da bakılmalıdır. Bunun yanı sıra birçok manlift aracında olan özelliklerinde tam olarak çalıştığından emin olunması da son derece faydalıdır. Başta güvenlik sistemleri olmak üzere makaslı platforma yapısı, genişliği, boyutları, uzunluğu ve hareket kabiliyeti gibi unsurların tam anlamıyla yeterli olmalıdır.

Manlift kiralanması sonrasında da birtakım gereklilikler sağlanmalıdır. Ehliyeti ve sertifikası olmayan kişilerin kullanması kesinlikle bir tehdittir. Bundan dolayı işveren tarafından böyle bir durumun oluşturulması yasalara da aykırıdır. Önemli oranlarda cezai yaptırımların olduğu da bilinmelidir. Bunun dışında manlift kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Kiralık manlift platform yüksekte olduğu zamanlarda kesinlikle yürütülmemelidir. İşlem öncesinde bölümü iyice yanaştırılarak istenen hizmet alındıktan sonra platformun aşağıya inmesi beklenmelidir. Manlift’in sepeti hareket ederken ikaz sesinin çalışması da bu açıdan önemlidir. Ayrıca operatörün manlift kullanımında son derece hassas olması gereklidir.

Hem zemine bakılarak sürülmeli hem de çevre kontrolü üst düzeyde sağlanmalıdır. Aracın çalışması halinde herhangi bir güç uygulanma işlemi yapılmamalıdır. Bu gibi durumlarda manlift aracının devrilme riski bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken bu durumların bilinmesiyle çok daha güvenli şekilde işlemlerde bulunulması mümkün olmaktadır.

Haulotte Compact10N – Manlift Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

manlift

Manlift

Manlift Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri

Manlift – Akülü Makaslı Platformlar

Alışveriş yapmak için ihtiyacınız olan tek şeyin para olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ancak işin doğru tarafına bakarsak, amaca yönelik ve bilinçli alışveriş yapmak her şeyden daha önemlidir. Günümüzde insanlar artık kullanmadığı eşyaları, kıyafetleri, teknolojik aletleri, araçları satarak para kazanıyor.  Kullanmadığımız ürünleri atıp, sürekli yenisini satın alarak tükettikçe tüketiyoruz. Veya kullanmasak da kıyamıyoruz, bir köşede unutuyoruz. Tüm bunların önüne geçmek, kullanamadıklarınızı ihtiyaç duyanlara ulaştırabilmek için bir çok alternatif vardır. Örneğin, manlift arayan insanlar bu şekilde internet üzerinden girerek uygun fiyata binlerce çeşit bulabilir.

Manlift, makaslı, eklemli, dikey, teleskopik platformlar sayesinde personeli aracın özelliğine göre 8m ile 22m yüksekliklere kadar çıkartabilen ve rahatlıkla işini yapmasına yardımcı olan bir araç tipidir. Akülü ve dizel olmak üzere iki farklı tip çalışma motoruna sahiptir. Her türlü iş için uygun olup, düz zeminlerde çalışmaya müsaittir. Titreşimlere ve anormal davranışlar karşısında güvenlik kitleme sistemleri mevcuttur.

Türkiye’nin tüm bölgelerine ikinci el satışını, kiralaması ve bakım onarım hizmetleri veren firmalar bulmak mümkündür. Oldukça geniş marka ve ürün temini yapılmaktadır. Ayrıca tüm bu ürünlerin tedariki sağlanırken projelere ve özel istek, talep edilen boyutlarda da ürün sağlanmaktadır. Satış sonrası yedek parça, teknik destek, bakım ve onarım hizmetleri verilir. Platformlardan daha iyi verim almak ve uzun süre kullanım sağlamak için bakım ve onarım önemli bir adımdır, aynı zamanda ortaya çıkabilecek teknik sorunları minimuma indirir.

Haulotte Teleskopik Platform

Manlift ismi genel tanımdır; Manlift ürün grupları; Makaslı Platform, Eklemli Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform, Dikey Platform ve Sepetli Platform ürünleridir. Bu ürünlerin kullanımı, tipi ve diğer özellikleri de kullanım alanlarına göre değişmektedir.

Hem farklı çalışma alanları, hem de bu alanlar içerisinde alınması gereken güvenlik önlemleri ve yapılması gereken planlamalar konusunda pek çok konuda yardımcı olunur.  Temel değerler olarak firmaların öngörüsü, insana saygı, topluma saygı, memnuniyet, performans, dürüstlük ve kalitedir. İnsanlar ekstra masrafa girmeden kaliteli ve güvenilir sitelerden alışverişini yapar. İkinci el ürün alanlar ve kullananlar kaliteye önem verdiklerinden bu yolu tercih etmektedir.

Kiralık Manlift ve Kiralama İle ilgili İletişim Bilgileri

Bugün insanlar birçok şeyi ikinci el olarak alabilmekte ve kazançlarını daha uygun yönde harcayabilmektedir. Görüldüğü gibi, manlift alanlar hızla artmakta, bu da ürünlerin kalitesine yansımaktadır. Doğru alışveriş ve etkili harcama yapmak hiç de zor değil. Küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarda karşılıklı hoşgörü ve güven sağlamayı, müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir. Geniş ürün seçenekleri sizleri bekliyor.

Manlift – Eklemli Platform JLG Tanıtım

Manlift – Teleskopik Platform JLG Tanıtım

Manlift – Makaslı Platform JLG Tanıtım

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43