Paletli Platform İzmir

Paletli Platform İzmir ve Ege Bölgesi’nden yapılan ihracatın büyük bölümünün yapıldığı İzmir kenti ve limanı Türkiye ekonomisi için de bir inci olarak görülüyor. İhracat gerçekleştiren firmalar mallarını depolarken, boşaltırken yada yüklerken güçlü ürünlere ihtiyaç duyuyor. Aslında İzmir’de gelişen inşaat sektöründeki bir çok şantiyede de aynı güçlü platform ihtiyaçlarında aynı artış gözlemleniyor. Paletli platform ürünleri yanında birçok teknolojik platform alternatifini İzmir’de Fatih Vinç ile yakalayabiliyorsunuz.

Paletli Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Zaten sağlıksız biçimde ağır yüklerin kaldırılmasında personelleri kullanmak sağlık açısından sorunlar yaratırken yeni iş güvenliği yasaları ile bu durumun önüne geçilmeye de çalışılıyor. Platform kullanımı güvenlik yanında pek çok firma için yapılacak işte önemli zaman avantajları da getiriyor. Paletli platform İzmir ürünleri özellikle kaza riskini en aza indiren modeller olmasından dolayı ilk tercih sebebi olanlar arasına giriyor. Örümcek ayakları sayesinde farklı bir sahip olduğu gibi çok ağır yüklerin kısa sürede taşımakta oldukça başarılıdırlar.

İzmir firmaları ihtiyaçlarını belirlerken dahi Fatih Vinç uzman personeline danışarak destek alabilirler. Yaşanabilecek iş kazalarının önüne geçmek isteyenler, zor zeminlerde çalışma yapmak durumunda kalan şantiyeler, nakliye yoğunluğu yaşanan İzmir Limanı gibi limanlar, fabrika ve tren istasyonları gibi yerler paletli platform seçeneğine yönelmelidir. Bu Platformlar, yere sağlam biçimde basan ayakları sayesinde güvenliği üst seviyeye çıkarması yanında ağır yük kapasitesi imkanı ile öne çıkıyor. Tam bir örümceği andıran ve oldukça sağlam ayak yapısına sahip olan paletli platformda ayaklar, yükün ve kullanılan yerin durumuna göre açılabilir kapanabilir kompakt bir yapıya sahiptir. Paletli platform İzmir ve çevre bölgelerinde kiralamasında Fatih Vinç ile çalıştığınızda usta operatörler de size gönderilerek işlerinizin zamanında bitmesi sağlanır.

Paletli Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgileri

Platform kiralama, işletmelerin makina parkına yüksek maliyetlerle yeni iş makinaları katmanın önüne geçebilir. Kiralık Platform arayışında olan İzmir firmaları için uygun seçenekler sunmakta olan Fatih Vinç, 2. El Platform pazarında da hatırı sayılır bir ürün yelpazesini müşterilerine sunuyor. Sadece dönemsel olarak ihtiyacınız olacak olan paletli platform için ister kiralama yoluna gidin isterseniz bütçenizi bir parça daha zorlayarak 2. El ürün gamına göz gezdirerek satın alma yapın.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11