sepetli platform

Sepetli Platform

Sepetli Platform Kiralama Hizmetleri

60 Metre Sepetli Platform

İnsanların çalışma güvenliliği yönünden riskli olan bölgelerde rahat ve güvenli bir biçimde çalışmasına yardımcı olan ve araç üzerinde bulunan iş makinesi olarak bilinen bir araçtır. Böle araçlar ve iş makineleri kullanılmasının önemli nedenlerinden biriside insan gücü ile yapılmış olmasıdır. Yani sepetli platform ulaşılması zor olan yerlere ve yüksek olan alanlara daha kolay ulaşım sağlanabilmesi için yapılmıştır. Bulunan işlerin hızlı ve pratik şekilde kolay yolla taşınmasını sağlamaktadır. Bu vinçler farklı tiplerde ve tonajda bulunmaktadır. Çalışılan alanın durumlarına ve konumlarına göre ve çalışılacak olan alanın yerden yüksekliği hesap edilecek şekilde iş hayatını kolaylaştırmaktadır. Platformlar değişik sayılarda olup 20 e başlayıp 84 de bitmektedir. Bu sıra dizilişi farklı sistemlere dayanmaktadır.

Bu vinçlerin 20 ila 25 metreye ulaşılabilir ve kapasitesi 3 ila 5 ton arasında kamyon ile taşımacılığı yapılabilir. Bunlar baz alınarak sepetli platform kiralama şehir içlerinde daha kolay olarak taşınabilir ve vinçlerin kapsama alanı dar ve sık alanlarda yüksek yerlerde ulaşılmasını sağlar. Vinçler yüksek mesafelere ulaşılabilir ve kullanılan araçlar hızlı ve güvenli olarak yapılabilir. Vinçlerin değişik metreleri vardır ve bunlar içerisinde 72 metre bulunan vinç 32 tonluk kamyonlar ile taşınılır ve yükseklikte yer alan yapılarda kolaylık sağlar.  Tüm modeller hizmeti kusursuz veren araçlardır. Bunların yanı sıra eklemsiz ile eklemli platformlar bulunmaktadır. Bu platformların bazıları bir hayvan ismi olan örümcek ismi verilmektedir.

Sepetli Platform Kullanım Alanları

Vinçler bütün hayatımızı kolaylaştırmış bulunmaktadır. Kullanılan sepetli platform oldukça geniş kapsamlı yelpazede kullanılır. Yapılar içerisinde yüksekte bulunan yerlerin dış cephe onarımlarında, boya yapımında, cam silinmesinde, monta ve vb. şeylerin tadilatında tercih edilen platformdur. Alanda çalışan işçilerin güvenliği bakımından önemli bir rol oynamaktadır.  Bu yüzden bütün alanlarda kullanılabilir. Kapalı olarak çalışılan alanlarda örümcek olarak adlandırılan araçlar tercih edilir. Örümcek araçların yanı sıra makaslı platformlarda bulunmaktadır. Araçlar kamyonla çalışılacak alana kurulur ve çalıştırılır. Platformlar daha çok kendinden yürüyüşlü tipleri ve dizel makası diye adlandırılan araçlar ve elektrik ile çalışılan platformlar olmak üzere iki çeşitte bulunmaktadır.

60 Metre Sepetli Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43