sepetli vinç

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç ve diğer benzeri ürünler genel olarak insanların ulaşamadığı kısımlara, yüksekliklere rahat, güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için yapılan bir araçtır. Endüstriyel ve inşaat alanında sürekli şekilde yaşanan büyüme, vinç kullanımında büyük bir Pazar oluşmasını sağlamıştır. Hemen hemen her sektörün yükleme, taşıma, boşaltma, kaldırma, montaj, bakım ve benzeri işlerde en önemli ekipmanlardan bir tanesi vinçtir. Sürekli olarak vinç kullanma ihtiyacı olan firmalar, ihtiyaç duydukları vinçler ya satın alır ya da vinç kiralama yolunu tercih etmektedir. Günümüzde kiralık vinç olarak ihtiyaçlarımızı karşılamada önemli ölçüde yardımcı olunmaktadır. Bu kiralık vinçleri pek çok iş imkânların da kullanabilmektesiniz.

Vinç çeşitleri hem arazi koşullarında hem de şehir içinde uygun olacak biçimde tasarlanmış modeller bulunmaktadır. Oldukça pratik bir çalışma imkânına sahip olan vinçler inşaat sektörünün vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Kiralık vinçler için sepetli olanlarda bulunmaktadır. Ve günlük olarak kiralanmaktadır. Son derece itinalı, güvenli ve kaliteli çalışan vinçler sayesinde iş yerlerinde olacak olan kötü kazaların da önüne geçilmektedir. Kiralanan vinçlerden en yüksek verimin alınabilmesi ve tüm işlemlerin güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için düzenli olarak mutlaka bakım yaptırılması gerekmektedir. Vinçler kullanılacakları alanlara göre çeşitlilik içermektedir. Bunlar sabit vinç, kule vinç, sepetli vinç, lastik tekerlekli vinçler, paletli vinç, mobil vinç, teleskopik vinçler ve portal köprülü vinçlerdir.

Sepetli Vinç Çeşitleri

Bu vinçlerden bir kaç örnek vermek gerekirse, Araç Üstü Vinç, Sepetli Vinç, Örümcek Vinç, Mini Vinç ve Paletli Vinç olarak ayrılmaktadır. Belli bir alana sabit olarak kurulmuş olan vinçlere sabit vinç denir. Kule vinç, sabit ya da hareketli taşıyıcı üzerinde ağır yüklerin yatay ve düşeyde taşınmasını sağlar. Sepetli vinç, insanların doğal yollardan ulaşamayacakları yere, personel ulaştırmak için kullanılan vinçtir. Sepetli platform personel yükseltici olarak kullanılan bu vinçler, işletmelerin, bireyleri ya da özel ihtiyacı olan kişilerin yüksekte olan işlerini kolaylaştırmak için kullanılır. Mobil vinç, hareketli hale geçebilen vinç çeşididir. Paletli vinç, tekerlekli vincin aksine palet yardımı ile yumuşak arazilerde rahatlıkla kullanılabilen makinedir. Teleskopik vinçler ise düşey ya da yatay hareketler ile ağırlıkların yerini değiştiren makinelerdir.

Araç Üstü Vinç Kullanım ve Tanıtımı

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43