Telehandler Bursa

Telehandler Bursa konusunda; Telehandler forklift ve vinç karışımı gayet kullanışlı bir iş makinesine verilen isimdir. Piyasada telehander, telehantır, monito gibi değişik söylemleri olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu karışımı oluşturan forklift ve vinç nedir? Forklift de ağır yükleri çatalları vasıtasıyla kaldırmaya yardımcı, özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Vinç ise yapı işlerinde, limanlarda vb. ağır yükleri kaldırmak için kullanılan, boyutları ve kaldırma güçleri değişen, motor gücü ve yahut elektrikle işleyen bir tür makinedir. Bunların birleşimi olarak telehander Bursa ilinde çok güçlü ve kullanışlı bir makine olduğunu söyleyebiliriz. Bursa’da iş makinelerinizi nasıl temin ediyorsunuz? Makinenin performansına, gücüne, markanın güvenilirliğine ne kadar önem veriyorsunuz? Makinenizin fiyat uygunluğu da elbet sizin için önem taşıyordur.

Telehandler Bursa

Son teknolojik donanıma sahip araçlarımız ile 0-400 ton arası yükleme, boşaltma, nakliye ve montaj hizmetleriyle telehandler Bursa’da ihtiyacınız olan iş aracınıza ulaşmanız mümkün hale gelmiştir. Telehander için boyutlar 10-20 metre arası değişmektedir. Firmamız insana saygı, topluma saygı, müşteri memnuniyeti, araç performansı, iş dürüstlüğü, ürün kalitesi açılarından duyarlıdır ve bu değerlere sahip çıkar. En ekonomik, hızlı, hizmet sonrası destek anlayışına sahip hoşgörülü ve güvenilir bir kurum olma yolundadır. Bunun için bazı ürün gruplarını sizler için üretmekteyiz. Bunlar; makaslı platform, dikey platform, spider platform, telehandlers, eklemli, platform, teleskopik platform, forkliftler ve vinçlerdir. Bahsedildiği gibi forklift, vinç ve telehander gibi araçlarınız için güvenilir bir adrestesiniz. Makinelerin iş sırasında size sorun çıkarmasından korkuyorsanız ürününüzün kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz.

İhtiyacınız olan telehander Bursa’daki Osmangazi şubemizle hizmetinizdeyiz. Diğer arzuladığınız ürün gruplarından da yararlanabilirsiniz. İşlerinizin güvenliği için güvenilir ve kaliteli araçları seçin. Birçok marka ve modelle istediğiniz ürünü ekonomik olarak uyguna getirmek için ve garantisini teknik destek ekibimizle kullanabilmek için bizimle iletişime geçin. Teknik destek ekibimize 7/24 ulaşma imkanına sahipsiniz. Hafta içi 09.00-18.00 arası, cumartesileri 09.00-14.00 arası diğer konularda bize ulaşabilirsiniz. Pazar günleri ise kapalıyız. Güvenilir adres için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72