Makaslı Lift İzmir

Giderek büyümekte olan platform sektöründe parlayan yıldız olarak gösterilmekte olan Fatih Vinç, Manlift ve platform kiralamaları için artık İzmir için hizmet vermeye başladı. Özellikle geniş platform parkı ile dikkat çeken Fatih Vinç ürünleri arasında makaslı lift modelleri dikkat çekiyor ve 40 üzerindeki modeli ile İzmir ve ilçelerinin Platform kiralama taleplerine yetişmek konusunda sıkıntı yaşamayacak gibi görünüyor. İç yada dış mekanlarda yük taşıma yada personel çalışmaları için Makaslı Lift kiralama işinizde Fatih Vinç ile görüşmeden karar vermemelisiniz.

Makaslı Lift İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Makaslı lift kiralama talebini; ağır yükleri kaldırmak, çalışma alanının yüksekte olmasından dolayı sıkıntı yaşayanlar, dış cephelerde temizlik yada bakım çalışması yapacaklar, afiş yada süsleme çalışmasını yüksek bir yere yapmak isteyenler yapıyor. makaslı lift izmir ve çevre bölgelerinde kiralama işlerinde Fatih Vinç tüm bu taleplere yetişmeyi amaçlıyor ve Türkiye çapında yaptığı çalışmalar ile de bunu başaracak gibi görünüyor. Özellikle depo gibi alanlarda yükseğe kaldırılması gerekli olan koliler makaslı lift ile çok kısa zaman içerisinde ve güvenle yerlerine yerleştirilebiliyor. Dış cephesi temizlenmesi gereken binalarda temizlik işleri çok daha kolay hale gelebiliyor.

Kiralık makaslı lift modelleri ile özellikle dar mekanlara platform ve manlift yerleştirilerek çalışılması çok kolaylaşıyor. İzmir ve ilçelerinde artık bu ihtiyaçlar için 7/24 prensibi ile müşterilerine hizmet verme prensibi ile yola çıkan Fatih Vinç kiralam hizmetleri veriyor. Dönemsel gereksinimlerde maliyeti düşürmek amacı ile platform kiralama yapılabileceği gibi 2. el platform alternatifleri sizlere Fatih Vinç internet sitesi üzerinden sunuluyor. Dilerseniz sizlerde uygun fiyat seçenekleri ile makina parkınıza kalıcı olarak makaslı lift modellerinden birini rahatça güvenli bir alışveriş gerçekleştirerek katabilirsiniz. Kiralık makaslı lift seçimi yaparken uzmanlar tarafından bilgilenerek kiralama yapmak isteyen İzmir firmaları, bunun yanında profesyonel personel desteğini de Fatih Vinç tarafından alabileceklerini bilmeliler.

Makaslı Lift İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgileri

Makaslı Lift İzmir ve çevre bölgelerinde işinizde dilerseniz manlift ve platform, ister akülü ister dizel motorlu seçeneklerden arasından uzman desteğini aldıktan sonra yapabilirsiniz. Fatih Vinç ile oldukça kolaylaşan Platform kiralama ile İzmir firmaları yük taşımak, boşaltmak, araçlara yüklemek, yerleştirmek, bina dışı temizliği yapmak konusunda artık hiç zorlanmayacaklardır.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11