Makaslı Lift Ankara

Makaslı Lift Ankara ve Çevre Bölgelerinde; Her sektörde zaman zaman ağır yükleri taşıma, kaldırma, yükleme gibi işler için ihtiyaç oluşabilir. Bu durumlarda işletmelerin satın alma yoluna giderek ağır yük kaldırıcıları edinmeleri pek bütçelerine uymaz. Çünkü makaslı lift gibi pek çok Makaslı Lift türünün yüksek fiyatları bu durumu ekonomik olmaktan çıkarır. Satın alma ile elde edeceğiniz kazanç size yıllar sonra geri dönmeye başlar.

Satın alma yerine Platform kiralama hizmeti satın alma her zaman daha ekonomik bir yol olacaktır. Ankara bölgesi makaslı lift kiralama hizmetlerinde Ostim şubesi ile hizmet veren Fatih Vinç, farklı hizmetleri ile öne çıkarmaktadır.

Makaslı Lift Ankara ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Dingli Makaslı Lift

Çalışma alanı yüksekte olanlar, buralara hem personeli hem de yüklerini kaldırmakta zorlanırlar. Bu durumlar için en uygun çözüm yolu Platformlar ile çalışmaktır. Özellikle yüklerin kaldırılabilmesi noktasında farklı alternatiflere yönelmek sağlık sorunlarını ve beraberinde iş güvenliği sorunlarını ortaya çıkarır. İç mekanlar için de dış mekanlar için de en uygun çözümleri lift konusunda makaslı lift ankara modelleri sunacaktır.

İhtiyaca yönelik olarak makaslı lift seçimine, Ankara ve ilçeleri Platform kiralama hizmetlerinde Fatih Platform uzmanları ile karar vermeniz hem ekonomik kazançlar hem de profesyonel yardımcı desteğini size sağlayacaktır. 40 üzerindeki model seçeneği ile makaslı lift kiralama hizmeti veren Fatih Vinç, sizi sertifikalı operatör bulmaktan da kurtararak personel temininde yardımcı olacaktır. Makaslı lift modellerini; dış cephe temizlik, tamir ve tadilatlarından, afiş ve süsleme çalışmalarına, inşaat sahalarında ağır yükleri yüksek yerlere kaldırmaya kadar pek çok alanda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda AVM ve büyük marketlerde, depolarda iç mekan ihtiyaçlarınızda da makaslı lift ankara uygun çözümler sağlamaktadır. Size uyan makaslı lift modelini öğrendikten sonra Fatih Vinç internet sitesi üzerinden dahi fiyat teklifi talebinizi iletebilirsiniz.

Ankara’nın büyüyen sanayi ilçeleri Yenimahalle, Mamak, Sincan, Etimesgut gibi ilçelerinde her Lift ihtiyacınızda artık profesyonel bir kiralama firması olan Fatih Vinç var. Satın almaya gitmek yerine dönemsel ihtiyacınız için geniş platform parkına sahip Fatih Vinç ile iletişime geçerek çözüme ulaşabilirsiniz. Fatih Vinç Ostim şubesi ile 7/24 sizlere hizmet edebilmek için çalışmalar yürütüyor.

JLG Makaslı Lift Tanıtımı

Makaslı Lift Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgileri ve Şubeler

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 (542) 830 58 25

makasli lift

Makaslı Lift

Makaslı Lift

Makaslı Liftler

Hidrolik makaslı personel araçlar yüksekliği fazla gerekmeyen ve daha çok çalışılabilen alanlarda kullanılır. Bunların yanı sıra ağır kaldırılan malzemelerin kaldırımında da gereken araçlardan birisidir. Bunlar yani makaslı lift diye adlandırılan araçlar daha büyük alanlarda ve personel yükselmesinde ağır yükleri kaldırabileceği şekilde yapılmıştır. Bom liftlerin de bulunan manevra taktiği ile hareket etmektedir. Bu platformlar dikey şekilde kalmaktadır. Kendine yönelik çekilen 3 metreden başlayıp 16 metreye kadar uzanan platformlar değişik modeller ve yükseklikte üretilmiştir. Kaydedilmesi işçi tarafından çekme vasıtası ile yapılır. Araçların arkasında çekilir. Kolların esnek ve sağlam durma imkânını operatörlere sağlamaktadır.

Bu zorlu şarta göre üretilmiş olup bu şartlar doğrultusunda maksimum verim sağlamaktadır.  220 volt ila 380 volt akülü olarak tasarlanmıştır.

Bunlar içerisinde bulunan kendinden yürümeli makaslı araçlar yüksek yerlere erişme noktasında dikey olarak hareket sağlamaktadır. Bunların ebadı daha rahat çalışılmasına elverişli olarak tasarlanmıştır. Personel makaslı lift yanal hareketlerde yürüme özelliğini bulundurduğu için hareket edeceği zaman zorlanmadan hareket eder. Makine iç mekanda kullanılır ve operatör gerektirmeden kumanda sistemi ile kullanılabilir. Tekerlekleri bulunur ve bu tekerlekler kilitli fren ile bir hata olduğu zaman bu hatayı en hafif noktaya indirir. Bakım ve onarım konusunda, Eğlenilen sektörlerde kullanılır ve bütün dünya üzerinde satışı yapılmaktadır. Dağıtımı kolay olduğu için aranan modeller arasında yer almaktadır. İş merkezlerinde ve otel gibi yerlerde kullanımı mevcut haldedir.

Makaslı Lift Çalışmaları

Bu araçlardan farklı olarak üretilen mini makaslı araçlarda bulunmaktadır. Dar Şasi, Geniş Şasi, Tek Mastlı, Çift Mastlı, Akülü ve Dizel Makaslı Liftlerin çalışmaları koşullara göre ve çalışma alanlarına göre değişmektedir. Çekilebilir makaslı lift apartman ve bina içerisinde iç bakımını ve bunların yanı sıra onarım çalışmasında kolaylıkla kullanılan el yardımı ile çekilebilen araçtır. Akü yardımı ile çalışan modelleri de bulunmasının yanı sıra pratik olarak kolaylık sağlar ve rahatlıkla sığan platformdur. Dikey olarak çalışılan yerlerde yükseklik bölgesi az olan alanlarda kullanımı ideal olarak bilinmektedir.

El ile çekilen platformlar çeşitli alanlarda ve yükseklikte kullanılabilir olup ray üzerine monte edilerek bir aracın arkasında çalışılan alana götürülmesi mümkündür. Çalışma esnasında ihtiyacı olan yüksekliğin tam ölçülmesi gerekmekte ve bilgilerin eksiksiz olarak planlanması gerekmektedir.

JLG Dizel Makaslı Lift Video Tanıtım

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Eskişehir Şubeleri ve Merkez Kocaeli Gebze Ofis ve İş yerlerimiz ile Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43