makasli lift

Makaslı Lift

Makaslı Lift

Makaslı Liftler

Hidrolik makaslı personel araçlar yüksekliği fazla gerekmeyen ve daha çok çalışılabilen alanlarda kullanılır. Bunların yanı sıra ağır kaldırılan malzemelerin kaldırımında da gereken araçlardan birisidir. Bunlar yani makaslı lift diye adlandırılan araçlar daha büyük alanlarda ve personel yükselmesinde ağır yükleri kaldırabileceği şekilde yapılmıştır. Bom liftlerin de bulunan manevra taktiği ile hareket etmektedir. Bu platformlar dikey şekilde kalmaktadır. Kendine yönelik çekilen 3 metreden başlayıp 16 metreye kadar uzanan platformlar değişik modeller ve yükseklikte üretilmiştir. Kaydedilmesi işçi tarafından çekme vasıtası ile yapılır. Araçların arkasında çekilir. Kolların esnek ve sağlam durma imkânını operatörlere sağlamaktadır.

Bu zorlu şarta göre üretilmiş olup bu şartlar doğrultusunda maksimum verim sağlamaktadır.  220 volt ila 380 volt akülü olarak tasarlanmıştır.

Bunlar içerisinde bulunan kendinden yürümeli makaslı araçlar yüksek yerlere erişme noktasında dikey olarak hareket sağlamaktadır. Bunların ebadı daha rahat çalışılmasına elverişli olarak tasarlanmıştır. Personel makaslı lift yanal hareketlerde yürüme özelliğini bulundurduğu için hareket edeceği zaman zorlanmadan hareket eder. Makine iç mekanda kullanılır ve operatör gerektirmeden kumanda sistemi ile kullanılabilir. Tekerlekleri bulunur ve bu tekerlekler kilitli fren ile bir hata olduğu zaman bu hatayı en hafif noktaya indirir. Bakım ve onarım konusunda, Eğlenilen sektörlerde kullanılır ve bütün dünya üzerinde satışı yapılmaktadır. Dağıtımı kolay olduğu için aranan modeller arasında yer almaktadır. İş merkezlerinde ve otel gibi yerlerde kullanımı mevcut haldedir.

Makaslı Lift Çalışmaları

Bu araçlardan farklı olarak üretilen mini makaslı araçlarda bulunmaktadır. Dar Şasi, Geniş Şasi, Tek Mastlı, Çift Mastlı, Akülü ve Dizel Makaslı Liftlerin çalışmaları koşullara göre ve çalışma alanlarına göre değişmektedir. Çekilebilir makaslı lift apartman ve bina içerisinde iç bakımını ve bunların yanı sıra onarım çalışmasında kolaylıkla kullanılan el yardımı ile çekilebilen araçtır. Akü yardımı ile çalışan modelleri de bulunmasının yanı sıra pratik olarak kolaylık sağlar ve rahatlıkla sığan platformdur. Dikey olarak çalışılan yerlerde yükseklik bölgesi az olan alanlarda kullanımı ideal olarak bilinmektedir.

El ile çekilen platformlar çeşitli alanlarda ve yükseklikte kullanılabilir olup ray üzerine monte edilerek bir aracın arkasında çalışılan alana götürülmesi mümkündür. Çalışma esnasında ihtiyacı olan yüksekliğin tam ölçülmesi gerekmekte ve bilgilerin eksiksiz olarak planlanması gerekmektedir.

JLG Dizel Makaslı Lift Video Tanıtım

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Eskişehir Şubeleri ve Merkez Kocaeli Gebze Ofis ve İş yerlerimiz ile Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43