makaslı platform

Makaslı Platform GEPOSB

Fatih Vinç firması olarak Makaslı Platform GEPOSB bölgesinde satışlarına yıllardır devam etmekteyiz. Yaygın olarak kullanılan ve tercih edilen makaslı platformlar birçok alanda işleri kolaylaştırmaktadır. Pek çok farklı model ve renkleriyle makaslı platformlar firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

Bu aletler hem iç mekânlarda, hem de dış mekanlarda uygulanan platformlardır. Çok fazla yükseklikte işlem yapılmasına gerek kalmadan, makaslı platformlar ihtiyaçlara fazlasıyla cevap verebilecek kapasitede olan platformlardır. Makaslı platformlar epey bir rağbet görülmekte ve pek çok acil ihtiyaca yardımcı olmaktadır. Çünkü personel taşıdığı gibi ve çok fazla yer kaplamamasına karşın ağır yükleri de çok fazla kolay taşıyabilmektedir. Makaslı Platform satışlarının faaliyetini gösteren firmamız “Fatih Vinç” makaslı platformların da pek çok farklı model ve tipiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Platform satışı yapan birçok firmadan biri olmamıza rağmen, müşterilerimizin memnuniyeti ve yıllardır biriken tecrübemizle en iyisi olduğumuzu söyleyebiliriz. Makaslı Platform ürünlerinde sizin istediğiniz boyutta, renkte ve modelde tasarlanmakta ve siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda satışı yapılmaktadır.

Makaslı Platformlar da bom liftlerin manevra tekniğiyle hareket ederler, ancak platformları yalnızca dikey olarak kalkar. Çekilebilir Makaslı platformlar 3.2 metreden 16 metreye varan platform yükseklikleriyle, değişik modellerde üretilmektedir. Makaslı Platform satışı yapan bir firma olarak, inşaat, bakım-onarım, eğlence sektörü ve kurumsal kullanımlar için tüm Türkiye‘ ye satış yapabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Depolama ve dağıtım merkezleri için özellikle aranan bir modeldir. Oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun kullanımı mevcuttur. Fatih Vinç olarak sizlere bu konuda en iyi hizmeti verebilmek ve daha güzel şeyler sunabilmek için her geçen gün kendimizi daha da çok geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizin desteğiniz bizim için en önemli gurur kaynağıdır.

Makaslı Platform GEPOSB Bölgesi ve Diğer Bölgeler

Makaslı Platform firması Fatih Vinç; Geposb dışında, Bursa, Ankara, Gebze, İzmir, Eskişehir ve Tekirdağ’da hizmet vermektedir. Her sektöre uygun sınırsız makaslı platform seçeneği ile sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyor. Yükseklik ne kadar olursa olsun her türlü makinelerimiz ile istediğiniz yüksekliğe ulaşabilirsiniz.

Makaslı Platform Ürünlerimizi görmek için ürünler sayfasını ziyaret edebilir; Kiralama, Satış, Teknik Servis ve Yedek Parça hizmetleri için bizim ile iletişim kurabilirsiniz.