Makaslı Platform İzmir

Makaslı Platform İzmir

Makaslı Platformlar

Platform gereksinimi olan Makaslı Platform İzmir için en fazla seçeneği Fatih Vinç ile görebilirsiniz. Özellikle makaslı platform kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenleri bekleyen kırktan fazla seçenek bulunuyor. İzmir’de bulunan temizlik, onarım, bakım ve inşaat firmaları Fatih Vinç kiralama fiyat seçeneklerini görmeden kararını vermemeleri gerekir. İster iç mekanlarda yük taşımak için ister de dış mekanlarda afiş çalışması gibi çalışmalar için İzmir vinç kiralamada cazip makaslı platform seçenekleri bulunuyor.

Makaslı platformlar belki de tüm dünyada platform gereksinimlerinde en fazla kullanılan modeller arasında yer alıyor. Özellikle fazla yükseklik gerektirmeyen işlerde makaslı platform modellerinin kullanıldığını görebiliyorsunuz. 3 metreden başlayarak 20 metreye kadar uzanmasından dolayı hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda vinç kiralama gereksinimi olanların tercihi oluyor. İzmir vinç kiralama konusunda depolarda ürünlerini indirip kaldırma ihtiyacı olanlar, üretim bantlarında malzemelerini yukarı kaldırma gereksinimi duyanlar makaslı platform tercihinde bulunabilir. Vinç kiralamada özellikle yükseğe bir yük kaldıranın yanında dar bir alanına sahipseniz bu vinç kiralama seçeneğini değerlendirebileceğiniz modeller bulunduğunu unutmamalısınız. İzmir kiralık makaslı platform desteğini Fatih Vinç ile karşılayabilir.

Makaslı Platform Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Makaslı Platform İzmir ve çevre bölgelerinde kiralama konusunda sadece iç mekanlar için değil dış mekanlar için de makaslı platform tercihi yapabilir. Çünkü makaslı platform kiralama ile binaların temizlik ve onarım işleri daha hafifletilebilir. İnşaatlar makaslı platform kiralama yapılarak daha hızlı ilerleyebilir. Özellikle reklam firmaların bina giydirmeleri, afiş asılması, süsleme gibi işler bu tür vinç kiralama ile çok daha hızlı ve uygun maliyetli biçimde gerçekleşecektir. Makaslı platform kiralama ile firmalar iş güvenliği konusunda da önemli bir avantajı yakalamış olur. İzmir vinç kiralamada makaslı platform tercihinde bulunanlar sabit ve sağlam durma açısından da avantaj elde edecekler. Fatih Vinç tarafından Makaslı Platform İzmir ve çevre bölgelerinde en çok Haulotte, Dingli v.b markalar da bulunmaktadır. Makaslı platformlar için bina içi akülü, bina dışı işlerde dizel motorlu seçeneği bulunan model tercihleri de yapılabilir.

Firmanızın ihtiyacı olan bu tür işlerde satın alıp maliyet harcamak yerine vinç kiralama yoluna gidebilirsiniz. İzmir firmalarının dönemsel olarak ihtiyacı olan platform kiralamayı Fatih Vinç en uygun makaslı platform seçenekleri ile gideriyor.

Makaslı Platform Tanıtım Videosu


Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Makaslı Platform ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11