Makaslı Platform Kocaeli

Makaslı Platform Kocaeli

Makaslı Platform Kocaeli

Yıllardır sizlere hizmet vermekte olan Fatih Vinç A.Ş.; Makaslı Platform Kocaeli ve çevre bölgelerinde siz değerli müşterilerimize platform, forklift, vinç ve makaslı platform personel yükseltici gibi ürünlerinin kiralama ve teknik servis hizmetlerini veriyoruz.

Haulotte Makaslı Platform

Dünyada ve ülkemizde yaşam şartlarının zorlaşması, enerji ve zaman tasarrufu açısından, talepler doğrultusunda ihtiyaçlara göre vinç, hidrolik yük platformu, engelli lift, vasıta kaldırma, hidrolik makaslı platformlarına gereksinimler artmıştır. Bu nedenle sizlere daha akılcı, kalıcı çözümler sunmayı amaçlayan Fatih Vinç A.Ş. olarak, kendini de her konuda yenileyerek ve hedef büyüterek siz kıymetli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için daha çok çalışmaktayız.

Firmamız Gebze’ de kurulmuş olup 6 büyük ilde şubeleri ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde makaslı platform ve diğer manlift ürün gruplarında satış ve kiralama hizmeti vermektedir. Kuruluşundan itibaren sektörde Platform, Forklift ve Vinç ürün gruplarında kiralama ve teknik servis hizmetleri veren firmamız,  Platform sektörü ile birlikte büyürken edindiği tecrübe ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

‘Fatih Vinç’ olarak yıllardır bu yaptığımız işte edindiğimiz tecrübeyi sizlere de aktarmaktan mutluluk duyarız. Bizler gelişmiş teknolojimiz ve tecrübeli kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda depolama, fabrikalarda, mağazalarda ve atölyelerin içinde kullanacağı sayısız ihtiyaç ve uygulamalarınıza uygun özel projeleriniz için çalışmaktayız. Önce Müşteri Memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda en hızlı, en doğru, en güzel işi yapmak için tecrübelerimize tecrübe katmaya devam etmekteyiz.

Kocaeli Merkez, Gebze, Körfez, Derince, İzmit, Dilovası, Çayırova, Darıca, Kaynarca ve tüm ilçelerinde dilediğiniz boyut ve ebatlarda ve çalışma alanlarınıza göre kiralık makaslı platformları temin edebilirsiniz.

Hangi Markalardan Kiralama?

Tüm ürünlerimizi Genie, Haulotte, Jlg, Dingli, Els gibi teknik desteği ve yedek parça konusunda sıkıntısız çalışan firmalarından temin ettiğimiz ürünler ile kullanım amaçlarına göre geliştirilmiş ve Avrupa güvenlik ve kalite standartlarında kullanılmaktadır. İnşaat şantiyeleri, fabrikalar, belediyeler ve daha birçok alanda iş yaparak kulanım alanlarımızı daha da çok arttırmayı planlıyoruz.

Haulotte Compact 10 / 12 DX Video Tanıtım

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç – İletişim & Ulaşım

Fatih Vinç A.Ş. olarak Kocaeli ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43