makaslı platform

Makaslı Platform GEPOSB

Fatih Vinç firması olarak Makaslı Platform GEPOSB bölgesinde satışlarına yıllardır devam etmekteyiz. Yaygın olarak kullanılan ve tercih edilen makaslı platformlar birçok alanda işleri kolaylaştırmaktadır. Pek çok farklı model ve renkleriyle makaslı platformlar firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

Bu aletler hem iç mekânlarda, hem de dış mekanlarda uygulanan platformlardır. Çok fazla yükseklikte işlem yapılmasına gerek kalmadan, makaslı platformlar ihtiyaçlara fazlasıyla cevap verebilecek kapasitede olan platformlardır. Makaslı platformlar epey bir rağbet görülmekte ve pek çok acil ihtiyaca yardımcı olmaktadır. Çünkü personel taşıdığı gibi ve çok fazla yer kaplamamasına karşın ağır yükleri de çok fazla kolay taşıyabilmektedir. Makaslı Platform satışlarının faaliyetini gösteren firmamız “Fatih Vinç” makaslı platformların da pek çok farklı model ve tipiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Platform satışı yapan birçok firmadan biri olmamıza rağmen, müşterilerimizin memnuniyeti ve yıllardır biriken tecrübemizle en iyisi olduğumuzu söyleyebiliriz. Makaslı Platform ürünlerinde sizin istediğiniz boyutta, renkte ve modelde tasarlanmakta ve siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda satışı yapılmaktadır.

Makaslı Platformlar da bom liftlerin manevra tekniğiyle hareket ederler, ancak platformları yalnızca dikey olarak kalkar. Çekilebilir Makaslı platformlar 3.2 metreden 16 metreye varan platform yükseklikleriyle, değişik modellerde üretilmektedir. Makaslı Platform satışı yapan bir firma olarak, inşaat, bakım-onarım, eğlence sektörü ve kurumsal kullanımlar için tüm Türkiye‘ ye satış yapabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Depolama ve dağıtım merkezleri için özellikle aranan bir modeldir. Oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun kullanımı mevcuttur. Fatih Vinç olarak sizlere bu konuda en iyi hizmeti verebilmek ve daha güzel şeyler sunabilmek için her geçen gün kendimizi daha da çok geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizin desteğiniz bizim için en önemli gurur kaynağıdır.

Makaslı Platform GEPOSB Bölgesi ve Diğer Bölgeler

Makaslı Platform firması Fatih Vinç; Geposb dışında, Bursa, Ankara, Gebze, İzmir, Eskişehir ve Tekirdağ’da hizmet vermektedir. Her sektöre uygun sınırsız makaslı platform seçeneği ile sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyor. Yükseklik ne kadar olursa olsun her türlü makinelerimiz ile istediğiniz yüksekliğe ulaşabilirsiniz.

Makaslı Platform Ürünlerimizi görmek için ürünler sayfasını ziyaret edebilir; Kiralama, Satış, Teknik Servis ve Yedek Parça hizmetleri için bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

Makaslı Platform Gebze

Makaslı Platform Gebze; Havadaki çalışma bölgesine erişmek, yapılan işe göre belirli yardımcı aletleri malzemeleri taşımak ve çalışacak personeli yukarıya kaldırmak amacıyla tasarlanmış makaslı platform gebze sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Elektrikli makaslı platformlar ve dizel makaslı platformlar olmak üzere kendi aralarında ikiye ayrılan bu cihaz, enerji santrallerinde, her türlü depolama çalışmalarında,  binaların iç ve dış cephe çalışmalarında, levha takma çalışmalarında kendini göstermektedir. Bu makineleri herkes kullanmamalıdır. Yalnızca gerekli eğitimlerden geçmiş gerekli bilgilere sahip kişiler kullanmalıdır. Platformlar engebeli, çamurlu, eğimli yerlerde sürüşleri kolaylaştırır ve sessiz çalışma özellikleri ile tüketicinin rahatlığı için tasarlanmıştır.

Bu makaslı platform gebze özellikleri ile de en çok tercih edilme sebeplerine sahiptir. Platform yükseklikleri, çalışma yükseklikleri, kapalı yüksekliği, toplam boyutları, platform ölçüleri, platform uzatması, kaldırma hızı, eğimi, gücü ve ağırlığı ile dizel ve elektrikli makaslı platform hem arazilerin olumsuz şartlarına göre, hem de betonarme zeminleri için tasarlanmış mükemmel bir makinelerdir. Bu makineler aşırı rüzgârlı ve sert fırtınalı hava koşullarında kullanılmamalıdır. Bu şartlar makinelerin dengesini bozabilir. Mükemmel tasarlanmış bu platformları kullanan operatörler çalışma öncesi denetleme işlemini yapmalıdır. Bu testlerin bazıları fonksiyon testleri, bazıları ile gözle görünür testlerdir. Çalıştırmadan önceki denetimler için, elektrik kabloları, aşınma dolguları, toprak kablosu, alarma ve ikaz göstergesi, güvenlik donanımı, platform yükü parçaları, lastik ve tekerlekler, fren pedalı, platform giriş zinciri ve kapısı, tahrik motorları, akü paleti ve bağlantıları gibi kontrolleri yapılmalıdır.

Makaslı Platform Gebze

Platformlarda, korkuluk, platform uzatma, platform uzatma ayak kilidi, platform zemini, kumanda kolu, evrak kutusu, hareketli zemin bölümü, makas kolu, yürüyüş aksı, yan açılır kapak, direksiyon aksı, yürüyüş motoru, şaşi, lift silindiri, emniyet kolu, kapı, çukur denge plakası, merdiven, yer kumanda paneli ve platform kumanda paneli tanımları makaslı platform gebze makinelerin özellikleri arasındadır. Satın aldığınız platformların arızası ve onarımı ile de alımını yaptığınız kurum ilgilenmektedir. Ayrıca yedek parça gerektiğinde de orijinal yedek parçaların temini söz konuşurdur. Garanti kapsamı içinde yer alan sorunlardan her hangi ücret talep edilmemektedir. Bu platformlar için detaylı bilgilere ulaşmak istediğinizde kesinlikle karşılıklı görüşmeler ve yerinde makineyi görmeler ile daha uzman bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır.

Makaslı Platform ürünleri konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…