Manlift Kiralama

Günümüzde bir çok alanda kolay kullanımı ile ilk tercih edilen manlift ürün grupları türkçe adı ile Personel Yükseltici Platformlar bir çok alt ürün grubu ile İnşaat, Taşıma, Kaldırma, Yükseltme, AVM, Market, Havalimanı gibi ve benzer bir çok alanda kullanılan Makaslı, Eklemli, Teleskopik, Örümcek, Dikey, Sepetli, Paletli modelleri ile kolay kullanım ve taşıma artıları ile bir çok firma ve kuruluş tarafından tercih edilmektedir.

Manlift ürünlerinde tercih sırasında belirlenen işin ve kullanım alanına göre alt modellerinden biri seçilerek doğru tercih yapmak fiyatlandırma ve yapılacak işin daha kısa zamanda bitmesi için önemlidir.

Manlift Kiralama ve Ürün Modelleri

Yazımızın başında da belirtiğimiz üzere farklı alanlarda ve sektörlerde tercih edilen manlift ürünlerinin kullanım alanına göre de alt modelleri mevcuttur. 5 metre ila 41 metre arası yüksekliklerde çalışma olanağı sağlayan manliftler; Makaslı modelleri AVM, İnşaat ve Havalimanlarında en çok tercih edilen modellerdendir. Haulotte, JLG, Dingli, ELS Lift, Skyjack, Genie ve bir çok marka tarafından üretilen makaslı platformlar 5 metre ila 24 metre arasında yüksekliklerde çalışma olanağı sağlamaktadır.

8 metre ile 41 metre arasında çalışma olanağı sağlayan Eklemli Platformlar ise belli bir alandan ziyade daha zor koşullarda eklemli özelliği sayesinde bir çok alanda çalışma ve yükselme sağlarken, Örümcek, Dikey, Paletli, Sepetli ve diğer modelleri ile güvenli şekilde yükseklerde çalışma olanaklarını sağlar.

Satın Alma veya Kiralama Tercihi

Manlift ürün gruplarında satın alma maliyetleri, makine’nin arıza yaptığında müdahale durumu, iş güvenliği, operatör kullanım belgesi, 6 aylık bakım evrakları gibi bir çok ek seçenekler çıktığından ve kısa zamanlı yada belirli sürelerde çalışma yapma gibi nedenler eklendiğinde Kiralama tercihi her zaman öncelikli olmuştur. Manlift ürünlerinde yapılacak bir kiralama durumunda; bu günlük, haftalık, aylık, yıllık olabilir, Kiralama firması tüm evrak, teknik destek ve diğer durumları yüklenerek kiralama yapar. Kiralayıcı firma hiç bir ek çalışma yapmadan belirlenen makineyi kiralar ve kullanırken aynı zamanda uzun süreli çalışmalar için personeline verilecek operatör eğitimi sonrası ilgili belge ile kullanım sağlayabilir.

Kiralama Seçenekleri

Manlift ürün gruplarında firmamız Fatih Vinç A.Ş.; Türkiye’nin tüm bölgelerinde merkez Gebze olmak üzere; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ ve Gaziantep şubeleri ile kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama öncesi ve sonrası kiralayıcı firmanın tüm talepleri dinlenir ve en iyi çözüm ile makine seçeneklerimizden tercih yapılarak hizmet verilir.

Kiralama sonrası oluşacak Teknik Destek ve Operatör eğitimi ile ilgili olarak da firmamız ilgili süreçleri en kısa zamanda yerine getirerek kiralayıcı firmanın tüm kiralama süresince destek vermektedir.

Manlift Kiralama ve Kiralama öncesi, sonrası için tüm sorularınız ve daha fazla bilgi için +90 (262) 600 00 34 numaralı Gebze / Kocaeli Merkez numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

manlift

Manlift

Manlift Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri

Manlift – Akülü Makaslı Platformlar

Alışveriş yapmak için ihtiyacınız olan tek şeyin para olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ancak işin doğru tarafına bakarsak, amaca yönelik ve bilinçli alışveriş yapmak her şeyden daha önemlidir. Günümüzde insanlar artık kullanmadığı eşyaları, kıyafetleri, teknolojik aletleri, araçları satarak para kazanıyor.  Kullanmadığımız ürünleri atıp, sürekli yenisini satın alarak tükettikçe tüketiyoruz. Veya kullanmasak da kıyamıyoruz, bir köşede unutuyoruz. Tüm bunların önüne geçmek, kullanamadıklarınızı ihtiyaç duyanlara ulaştırabilmek için bir çok alternatif vardır. Örneğin, manlift arayan insanlar bu şekilde internet üzerinden girerek uygun fiyata binlerce çeşit bulabilir.

Manlift, makaslı, eklemli, dikey, teleskopik platformlar sayesinde personeli aracın özelliğine göre 8m ile 22m yüksekliklere kadar çıkartabilen ve rahatlıkla işini yapmasına yardımcı olan bir araç tipidir. Akülü ve dizel olmak üzere iki farklı tip çalışma motoruna sahiptir. Her türlü iş için uygun olup, düz zeminlerde çalışmaya müsaittir. Titreşimlere ve anormal davranışlar karşısında güvenlik kitleme sistemleri mevcuttur.

Türkiye’nin tüm bölgelerine ikinci el satışını, kiralaması ve bakım onarım hizmetleri veren firmalar bulmak mümkündür. Oldukça geniş marka ve ürün temini yapılmaktadır. Ayrıca tüm bu ürünlerin tedariki sağlanırken projelere ve özel istek, talep edilen boyutlarda da ürün sağlanmaktadır. Satış sonrası yedek parça, teknik destek, bakım ve onarım hizmetleri verilir. Platformlardan daha iyi verim almak ve uzun süre kullanım sağlamak için bakım ve onarım önemli bir adımdır, aynı zamanda ortaya çıkabilecek teknik sorunları minimuma indirir.

Haulotte Teleskopik Platform

Manlift ismi genel tanımdır; Manlift ürün grupları; Makaslı Platform, Eklemli Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform, Dikey Platform ve Sepetli Platform ürünleridir. Bu ürünlerin kullanımı, tipi ve diğer özellikleri de kullanım alanlarına göre değişmektedir.

Hem farklı çalışma alanları, hem de bu alanlar içerisinde alınması gereken güvenlik önlemleri ve yapılması gereken planlamalar konusunda pek çok konuda yardımcı olunur.  Temel değerler olarak firmaların öngörüsü, insana saygı, topluma saygı, memnuniyet, performans, dürüstlük ve kalitedir. İnsanlar ekstra masrafa girmeden kaliteli ve güvenilir sitelerden alışverişini yapar. İkinci el ürün alanlar ve kullananlar kaliteye önem verdiklerinden bu yolu tercih etmektedir.

Kiralık Manlift ve Kiralama İle ilgili İletişim Bilgileri

Bugün insanlar birçok şeyi ikinci el olarak alabilmekte ve kazançlarını daha uygun yönde harcayabilmektedir. Görüldüğü gibi, manlift alanlar hızla artmakta, bu da ürünlerin kalitesine yansımaktadır. Doğru alışveriş ve etkili harcama yapmak hiç de zor değil. Küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarda karşılıklı hoşgörü ve güven sağlamayı, müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir. Geniş ürün seçenekleri sizleri bekliyor.

Manlift – Eklemli Platform JLG Tanıtım

Manlift – Teleskopik Platform JLG Tanıtım

Manlift – Makaslı Platform JLG Tanıtım

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Kiralık Manlift Gebze

Kiralık Manlift Gebze İş makinelerinin hayatımızı çok pratik hale getirdiği söylenilebilir. Özellikle insan gücünün yetmediği pek çok alanda çok kısa süre içerisinde yapılan işlerle iş makineleri farklı sektörlerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu alanda kiralık manlift gebze hizmetleri arasından tercihler yaparak personel yükseltici bu makinalarla farklı alanlarda pratik hizmetler elde edebilirsiniz. 8 metreden 40 metreye kadar personel yükseltici makine modelleri bulabilmek mümkün olmaktadır. Özellikle manlift modeller hareketleri aşağı ve yukarı olmakta ve daha çok malzemeyi personeller yanlarında yukarılara çıkarabilmektedir. Aynı zamanda yüksekte çalışma gerektirdiğinde bu araçlar personel yükseltici görevi ile çok daha emniyetli ve daha fazla elemanı farklı yüksekliklere ulaştırabilmektedir.

Çalışılacak alana göre elektrikli ya da dizel kiralık manlift gebze modelleri tercih edilebilir. Hem platform üzerinde idare edilebilen bu makinalar hem de yerden idare edilebilmektedir.  Zorlu zemin şartlarında çok mükemmel olarak hizmetler sunabilmektedir. Manlift personel yükseltici makine modelleri arasında farklı seçenekler bulabilmek mümkündür. Makaslı platform personel yükselticiler bulunmakta ve farklı model aralıklarında bulunun bu makinalar avantajlı kullanımlara sahip olmaktadır. Makaslı ürünlerin yanında eklemli bomlu platform modelleri de bulunmakta ve diğer modellerde yer alan makas kısımlarının aksine bu modellerde tek bir kol üzerinde yükselen sepetler bulunmaktadır. Bunların yanında teleskopik bomlu ve dikey platform personel yükselticileri de bulunmaktadır.

Kiralık Manlift Gebze

Kullanım alanları olarak en sık kiralık manlift gebze modellerini inşaat alanlarında görebilmek mümkündür. Alışveriş merkezleri, stadyumlar, fabrikalar ve depolarda gibi geniş inşaatlarda bu tarz iş makinelerinin çok büyük avantajı olabiliyor. Binaların elektrik, kamera ve güvenlik montaj işlerinde de manlift yükselticiler büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca ısıtma, iklimlendirme ve havalandırma taahhüt işlerinde de bu araçlar sepetli olmaları itibari ile tercih edilirler. Binaların bakım, onarım ve temizlik işlerinde de sepetli bu iş makinaları kolaylık sağlamaktadır. Fabrikaların bakım ve onarım çalışmalarının yanında tarım alanında peyzaj işlerinde de bu tür araçlara ihtiyaç duyuluyor. Genel olarak elektrik iletim aşamalarında ve şehrin genel aydınlatma alanlarında bakım ve onarım çalışmalarında kamu kurum ve kuruluşları tarafından da bu tür araç ve makinalar tercih edilebiliyor.

Manlift kiralama hizmetleri konusunda daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.