Manlift Nedir

Manlift Nedir

Snorkel Teleskopik Platform

Manlift yada Menlift olarak da telaffuz edilen Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform Personel Yükselticilerin genel adıdır.

Akülü, Dizel olarak alt grupları da olan Manlift ürünleri bir çok projede ve işlerde şartlara ve koşullara göre kullanılmakta ve Personellerin 5 metre ile 48 metre arası yüksekliklerde güvenli bir şekilde çalışmalarına olanak sağlayan makinelerdir.

Haulotte, JLG, Genie, Dingli, ELS, Snorkel, Airo ve bir çok firma tarafından üretilmektedir.

Nerelerde Kullanılır

Günümüzde büyük projelerin tüm şantiye ve inşaat alanlarında Manlift ürün gruplarından tüm ürünleri görebilirsiniz. İnşaat ve Şantiye alanları dışında Alışveriş Merkezlerinde, Havalimanlarında, Demir yollarında ve daha bir çok çalışma alanlarında tercih edilen manliftler ayrıca Depolama işlerinde de kullanılmaktadır.

Nasıl kullanılır

Snorkel ve Airo Eklemli Platform

Manlift ürünlerinin standart Manlift Kullanma Talimatı bulunmaktadır. Ayrıca koşullara ve şartlara göre de kullanımı ile ilgili bilgi sahibi olmak gerekir. Bu sebep ile IPAF yetkisi olan firmalar Operatör yetiştirmekte ve makineyi kullanacak personellere gerekli eğitimi vermektedir.

Fatih Vinç A.Ş. olarak tüm operatörlerimiz IPAF belgeli ve IPAF tarafından eğitim verebilir belgemiz bulunmaktadır. Bu sebeple Operatörü ile birlikte Kiralama yaptığımız Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform ve Paletli Platform ürünlerinde operatörlerimiz gerekli evrakları ile tüm İnşaat, Şantiye, Avm v.b kullanım yerlerinde kiralama yapan firmanın işlerinde bizzat yer alabilirler.

Ayrıca Manlift ürün gruplarının kullanımı ile ilgili makine üreticileri olan Haulotte, Jlg, Genie ve Dingli firmaları bizzat eğitim vermekte ve internet üzerinden videolu anlatımlar yapmaktadır.

Nasıl Temin Edilir

Dingli Makaslı Platform

Manlift ürünleri genelde kiralama yolu ile temin edilir. Depolama ve AVM’lerde satın alma yolu ile de temin edilen manliftlerin. Periyodik bakımları, Sigorta, Kasko v.b bir çok evrak durumu ile uğraşmamak ve makineyi kullanacak operatör seçimi ile de uğraşmamak için kiralama yöntemi firmalar tarafından tercih edilir. Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık kiralama yöntemleri ile belirlediğiniz makineyi kiralayabilirsiniz.

Kiralama sayesinde makine’nin teknik sorunları, periyodik bakımları ve diğer evrakları ile uğraşma durumunu kiralayıcı firma üstlenmektedir. Manlift ürün gruplarından hangi ürün sizin çalışma alanınıza ve işlerinize uygun ise öncelikle kiralayıcı firma ile bunu belirlemeniz hem temin ettiğiniz üründen daha fazla verim alırsınız ve çalışma şekline zamanına göre de kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Haulotte Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Haulotte Eklemli Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç – İletişim & Ulaşım

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43