Kiralık Manlift Antalya

Manlift Kiralama ve Özellikleri

Son derece sıkı güvenlik önlemleri alınarak kullanımı sağlanan personel yükseltici araçların birçok faydası görülmektedir. Bu nedenle kullanımı da her geçen gün farklı sektörde olmasına karşın artmasıyla bilinmektedir. Bu açıdan alınması gereken manlift araçlarının sahip oldukları özellikler dışında kullanım süreleri de bir hayli önemlidir. Büyük firmalar tarafından satın alınarak bakımları düzenli bir şekilde yaptırılarak kullanılan manliftlerin küçük şirketlerde aynı yeterlilikte olması söz konusu değildir. Bu nedenle kiralık manlift alımı çok daha makul olarak görülmektedir. Kiralık manlift Antalya başta olmak üzere diğer çevre bölgelerinde içi ve dışında bulunan sanayi tesislerinde kullanılabilmektedir. Farklı özelliklere sahip olmasından dolayı sadece sanayi özelinde değil, farklı iş kollarında da avantaj sağlamaktadır.

Kiralık Manlift Antalya ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Manlift tedarik etmek istenmesi durumunda kaliteli firmalara başvurulması çok daha iyi bir seçim olmaktadır. Daha makul fiyatlar sunan yerlerden alınacak manlift araçlarının temel aksamları çoğu zaman arızalı olmaktadır. Ayrıca çok daha sert kullanılmasından dolayı da tam olarak performans göstermesi de kısıtlı kalmaktadır. Kiralık manlift Antalya ve çevresinden alım işlemlerinde bakım raporlarına da detaylı bir şekilde bakılmalıdır. Periyodik olarak bakımlarının yapılması son derece gereklidir. Ayrıca ürünün yaşadığı sıkıntılarında bu raporlarda olması gerekmektedir. Makaslı platformun taşıyabileceği ağırlıklar da seçim konusunda önemlidir. Ayrıca kaç metreye kadar uzayabildiği de en önemli özelliğidir. Kapalı alanlarda kullanılması halinde 10 metrelik bir uzunluğa sahip olan personel yükselticiler yeterli olabilmektedir. Ancak 20 metreye kadar olan modelleri de vardır. Ayrıca dizel ya da akülü motora sahip model seçeneği de sunulmaktadır.

Elektrikli olmasından dolayı çok daha sessiz bir işleyişe sahip olarak çalışan akülü manlift araçlarının kapalı alanlarda çok daha fazla tercih edildiği görülmektedir. Yapı marketler başta olmak üzere mağazalar, fabrikalar ve hangarlarda kullanılabilmektedir. Sadece ürün taşıma işlemleri içinde olmamaktadır. Bunun dışında uzun süreli işlemler için iyi bir performansa sahip olan dizelli motorlar ise mazot ile çalışmaktadır. Açık alanlarda kullanımı da mümkün olmaktadır. Kiralım manlift Antalya gibi büyük şehirlerin sanayi alanları dışında farklı amaçlar doğrultusunda da fayda getirmektedir. Temizlik şirketlerinin kiralama yoluyla elde ettiği araçlar ile ulaşılamaz yerlerin temizlenmesi bir örnek olarak verilebilir.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Antalya ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43