Kiralık Manlift Aksaray

KİRALIK MANLİFT ÖZELLİKLERİ

Önemli olmasının yanı sıra geniş kullanım alanına sahip olması da çok fazla sayıda üretilmesini sağlamaktadır. Oldukça geniş bir sektör ağında tercih edilen araçlardan bir tanesi olan manliftler aynı zamanda sağladığı yüksek faydadan dolayı da itibarlı konumdadır. İş makineleri arasında belki de en fazla aranan araçlardan bir tanesi olmayı da başarmıştır. Genelde maliyetli ve bakım gerektirmesinden dolayı kiralama formülünün kullanıldığı da bilinen gerçeklerdendir. Bundan dolayı kiralık manlift Aksaray başta olmak üzere çeşitli şehirlerde yer almaktadır. Satılık ve kiralık birçok modeli bulunan araçların temel özelliği ise personel yükseltici olarak ifade edilebilir. Son derece kullanışlı olmasının dışında riskli bir takım özelliklere de sahiptir.

Kiralık Manlift Aksaray ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Kiralanmasında ve kullanımında uyulması gereken kurallar yönetmelikte belirlenmiş olmasından dolayı uyulmaması halinde cezai yaptırımlar mevcuttur. Bundan dolayı titiz bir çalışma yapılmasından sonra kiralanması çok daha iyi olmaktadır. Gerek akülü motora sahip olsun gerekse dizel motorlu olsun bütün manlift araçların her yıl bakıma girmesi şarttır. Bu bakımlarda Manliftin her açıdan incelenmesi yapılmaktadır. Buna göre de bir rapor sunulmaktadır. Öncelikle gözle görülür alanları incelendikten sonra teknik bakımları kontrol edilmektedir. Aksamlarının tam olarak çalıştığına dair bilgilendirme yapılmaktadır. Daha sonrasında fonksiyonel açıdan kontrolleri yapılmaktadır. Oldukça geniş kapsamlı olan bu incelemenin ardından gerekli hususlar bildirilmektedir. Kiralık manlift Aksaray da olsa dâhil bu bakımların sonucundaki raporlar incelenmelidir. Özellikle çok sık kullanılan ürünlerin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekebilir. Kiralanmasından sonra ortaya çıkabilecek arızalanmalardan dolayı kullanılması zorlaşabilir. Bundan dolayı temiz araçların alınması önemlidir.

Bakımları yapılan ve temiz olan araçların sağladığı hizmetlerde sahip olduğu özelliklere göre şekillenmektedir. Bundan dolayı Manliftin sahip olduğu uzama ölçüsü bilinmelidir. Ayrıca platformun da genişliği ve kaldırabildiği ağırlıklar hesaplanmalıdır. İşleme uygun olmaması durumunda kiralanması da fayda getirmeyecektir. Kiralık manlift Aksaray gibi şehirlerde ehliyetsiz kişiler tarafından da kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlardan dolayı çok büyük tehdit olarak görülmektedir. Cezai yaptırımların dışında ölümle sonuçlanan kazalarında olması pek mümkündür. Bunun için kesinlikle tecrübesi ve yetkinliği olmayan kişilerin operatörlük yapmasına izin verilmemelidir.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Aksaray ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

manlift

Manlift

Manlift Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri

Manlift – Akülü Makaslı Platformlar

Alışveriş yapmak için ihtiyacınız olan tek şeyin para olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ancak işin doğru tarafına bakarsak, amaca yönelik ve bilinçli alışveriş yapmak her şeyden daha önemlidir. Günümüzde insanlar artık kullanmadığı eşyaları, kıyafetleri, teknolojik aletleri, araçları satarak para kazanıyor.  Kullanmadığımız ürünleri atıp, sürekli yenisini satın alarak tükettikçe tüketiyoruz. Veya kullanmasak da kıyamıyoruz, bir köşede unutuyoruz. Tüm bunların önüne geçmek, kullanamadıklarınızı ihtiyaç duyanlara ulaştırabilmek için bir çok alternatif vardır. Örneğin, manlift arayan insanlar bu şekilde internet üzerinden girerek uygun fiyata binlerce çeşit bulabilir.

Manlift, makaslı, eklemli, dikey, teleskopik platformlar sayesinde personeli aracın özelliğine göre 8m ile 22m yüksekliklere kadar çıkartabilen ve rahatlıkla işini yapmasına yardımcı olan bir araç tipidir. Akülü ve dizel olmak üzere iki farklı tip çalışma motoruna sahiptir. Her türlü iş için uygun olup, düz zeminlerde çalışmaya müsaittir. Titreşimlere ve anormal davranışlar karşısında güvenlik kitleme sistemleri mevcuttur.

Türkiye’nin tüm bölgelerine ikinci el satışını, kiralaması ve bakım onarım hizmetleri veren firmalar bulmak mümkündür. Oldukça geniş marka ve ürün temini yapılmaktadır. Ayrıca tüm bu ürünlerin tedariki sağlanırken projelere ve özel istek, talep edilen boyutlarda da ürün sağlanmaktadır. Satış sonrası yedek parça, teknik destek, bakım ve onarım hizmetleri verilir. Platformlardan daha iyi verim almak ve uzun süre kullanım sağlamak için bakım ve onarım önemli bir adımdır, aynı zamanda ortaya çıkabilecek teknik sorunları minimuma indirir.

Haulotte Teleskopik Platform

Manlift ismi genel tanımdır; Manlift ürün grupları; Makaslı Platform, Eklemli Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform, Dikey Platform ve Sepetli Platform ürünleridir. Bu ürünlerin kullanımı, tipi ve diğer özellikleri de kullanım alanlarına göre değişmektedir.

Hem farklı çalışma alanları, hem de bu alanlar içerisinde alınması gereken güvenlik önlemleri ve yapılması gereken planlamalar konusunda pek çok konuda yardımcı olunur.  Temel değerler olarak firmaların öngörüsü, insana saygı, topluma saygı, memnuniyet, performans, dürüstlük ve kalitedir. İnsanlar ekstra masrafa girmeden kaliteli ve güvenilir sitelerden alışverişini yapar. İkinci el ürün alanlar ve kullananlar kaliteye önem verdiklerinden bu yolu tercih etmektedir.

Kiralık Manlift ve Kiralama İle ilgili İletişim Bilgileri

Bugün insanlar birçok şeyi ikinci el olarak alabilmekte ve kazançlarını daha uygun yönde harcayabilmektedir. Görüldüğü gibi, manlift alanlar hızla artmakta, bu da ürünlerin kalitesine yansımaktadır. Doğru alışveriş ve etkili harcama yapmak hiç de zor değil. Küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarda karşılıklı hoşgörü ve güven sağlamayı, müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir. Geniş ürün seçenekleri sizleri bekliyor.

Manlift – Eklemli Platform JLG Tanıtım

Manlift – Teleskopik Platform JLG Tanıtım

Manlift – Makaslı Platform JLG Tanıtım

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43