Manlift Kiralama

Günümüzde bir çok alanda kolay kullanımı ile ilk tercih edilen manlift ürün grupları türkçe adı ile Personel Yükseltici Platformlar bir çok alt ürün grubu ile İnşaat, Taşıma, Kaldırma, Yükseltme, AVM, Market, Havalimanı gibi ve benzer bir çok alanda kullanılan Makaslı, Eklemli, Teleskopik, Örümcek, Dikey, Sepetli, Paletli modelleri ile kolay kullanım ve taşıma artıları ile bir çok firma ve kuruluş tarafından tercih edilmektedir.

Manlift ürünlerinde tercih sırasında belirlenen işin ve kullanım alanına göre alt modellerinden biri seçilerek doğru tercih yapmak fiyatlandırma ve yapılacak işin daha kısa zamanda bitmesi için önemlidir.

Manlift Kiralama ve Ürün Modelleri

Yazımızın başında da belirtiğimiz üzere farklı alanlarda ve sektörlerde tercih edilen manlift ürünlerinin kullanım alanına göre de alt modelleri mevcuttur. 5 metre ila 41 metre arası yüksekliklerde çalışma olanağı sağlayan manliftler; Makaslı modelleri AVM, İnşaat ve Havalimanlarında en çok tercih edilen modellerdendir. Haulotte, JLG, Dingli, ELS Lift, Skyjack, Genie ve bir çok marka tarafından üretilen makaslı platformlar 5 metre ila 24 metre arasında yüksekliklerde çalışma olanağı sağlamaktadır.

8 metre ile 41 metre arasında çalışma olanağı sağlayan Eklemli Platformlar ise belli bir alandan ziyade daha zor koşullarda eklemli özelliği sayesinde bir çok alanda çalışma ve yükselme sağlarken, Örümcek, Dikey, Paletli, Sepetli ve diğer modelleri ile güvenli şekilde yükseklerde çalışma olanaklarını sağlar.

Satın Alma veya Kiralama Tercihi

Manlift ürün gruplarında satın alma maliyetleri, makine’nin arıza yaptığında müdahale durumu, iş güvenliği, operatör kullanım belgesi, 6 aylık bakım evrakları gibi bir çok ek seçenekler çıktığından ve kısa zamanlı yada belirli sürelerde çalışma yapma gibi nedenler eklendiğinde Kiralama tercihi her zaman öncelikli olmuştur. Manlift ürünlerinde yapılacak bir kiralama durumunda; bu günlük, haftalık, aylık, yıllık olabilir, Kiralama firması tüm evrak, teknik destek ve diğer durumları yüklenerek kiralama yapar. Kiralayıcı firma hiç bir ek çalışma yapmadan belirlenen makineyi kiralar ve kullanırken aynı zamanda uzun süreli çalışmalar için personeline verilecek operatör eğitimi sonrası ilgili belge ile kullanım sağlayabilir.

Kiralama Seçenekleri

Manlift ürün gruplarında firmamız Fatih Vinç A.Ş.; Türkiye’nin tüm bölgelerinde merkez Gebze olmak üzere; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ ve Gaziantep şubeleri ile kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama öncesi ve sonrası kiralayıcı firmanın tüm talepleri dinlenir ve en iyi çözüm ile makine seçeneklerimizden tercih yapılarak hizmet verilir.

Kiralama sonrası oluşacak Teknik Destek ve Operatör eğitimi ile ilgili olarak da firmamız ilgili süreçleri en kısa zamanda yerine getirerek kiralayıcı firmanın tüm kiralama süresince destek vermektedir.

Manlift Kiralama ve Kiralama öncesi, sonrası için tüm sorularınız ve daha fazla bilgi için +90 (262) 600 00 34 numaralı Gebze / Kocaeli Merkez numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Personel Yükseltici Gebze

Personel Yükseltici Gebze; Belirli yüksekliklerde yapılan geçici işlerin uygun platformlar kullanılarak daha güvenli ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlayan iş makinaları bulunmaktadır. Bu iş makinaları ile kişisel koruma önlemlerinin yerine toplu koruma önlemleri öne çıkacaktır. Yapılan işe göre öngörülen bir yük bulunmakta ve personel yükseltici gebze modelleri ile kullanılan iş ekipmanları bu yükü daha tehlikesiz olarak yapılmasına imkan verecektir. Özellikle belirli yüksekliklerde bulunan bu geçici çalışma alanlarına geçişlerin sıklığı ve yerden yükseklikleri söz konusu olduğunda bu tür araçlar kullanılarak bu çalışmaların yürütülmesi çok daha güvenilir olacaktır. Aynı zamanda bir tehlike oluştuğunda sepetli araçlar kullanılarak işçilerin tahliyesinin çok daha pratik olması sağlanacaktır.

Geniş inşaat alanları bu alanda personel yükseltici gebze modellerinin en çok tercih edildiği yerler arasında yer alıyor. Alışveriş merkezleri, ofisler, fabrikalar, depolar ve stadyumlar gibi alanların inşaat sahaları olduğu durumlarda bu makinalar çok daha profesyonel cihazlara dönüşecektir. İnşaat sahasında bu işlerin yapılmasının yanı sıra elektrik, kamera ve güvenlik sistemlerinin montajında da bu araçlar kullanılabiliyor. Makaslı platform araçları olarak tercih edilebilecek modeller biraz daha geniş sepetlere sahip olmaktadır. Ve farklı modeller tercih edilerek 40 metre gibi yüksekliklere çıkabilmek mümkün olmaktadır. Teknik anlamda farklı işlerde de bu araçlar kullanılabiliyor. Havalandırma, iklimlendirme ya da ısıtma sistemlerinin kurulum, montaj ve bakımlarında da önemli avantaj sağlamaktadırlar.

Personel Yükseltici Gebze

Model olarak farklı seçenekler ve farklı ebatlarda personel yükseltici gebze modelleri bulabilmek mümkündür. Tek kişilik sadece birkaç metre yükseklikte çalışma imkanı sunan çok küçük modellerde 4 ya da 5 kişilik çok daha fazla yükseklerde çalıma imkanı veren modellere farklı seçimler bulunuyor. İhtiyaçlarınızı baz aldığınızda hangi modeli seçmeniz gerektiğine çok daha pratik bir şekilde karar verebilirsiniz. Günümüzde pek çok alanda camekanlı binalar inşa ediliyor. Bu binaların bakım, onarım ve temizlik işlerinde de bu tür araç ve gereçler kullanılabiliyor. Genellikle dış mekanlarda kullanılan bu araçlar gemilerinde boyanması, imalatı ve onarımlarında da kullanılabiliyor. Şehir merkezlerinde aydınlatma sistemlerinin montajı ve bakımında da sepetli yükselticiler oldukça avantajlı kullanımlar sağlayabilecektir.

Personel Yükselticiler konusunda daha fazla bilgi ve hizmet için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…