Seyyar Platform

SEYYAR PLATFORM ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Yapılacak farklı işlemler için oldukça önemli olan platform kurulumu farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Yönetmelikle belirtilen belli şartlara sağlaması istenen platformların sağlam olması hayati önem taşımaktadır. Yapılacak işlerde çalışan kişiler için sıfır riskli olması platformların sahip olması gereken birincil önceliktir. Platformların sahip olduğu özelliklerin dışında kurulumu da oldukça önemlidir. Çünkü kurulumundan kaynaklanan hatalardan dolayı da çok yüksek maliyetli zararların oluşabildiği görülmektedir. Bunun yanı sıra maddi ve manevi değere sahip kayıpların yaşanmasında da direk etkili olmaktadır. Uzun süreli işlemlerde olmasa da çok daha pratik olmasından dolayı seyyar platform çeşitleri de kullanım konusunda önemli olmaktadır. Her geçen gün çok daha fazla kullanım şansı bulan seyyar platformların sahip olduğu düzen ve işleyişin pratik olması bunda önemli bir etkiye sahiptir. Binalarda yapılacak basit işlemler için kurulumunda herhangi bir tehlike de bulunmamaktadır.

Snorkel Personel Yükseltici

Farklı sektörlere ait işlerde kullanımı mümkün olan seyyar platform sayesinde çok kısa bir süre içinde istenilen alanda düzenek kurulması mümkün olmaktadır. Maliyet açısından çok daha uygun olmasının yanı sıra taşınabilir kolaylığı da vardır. Bununla birlikte az yer kaplaması da tercih edilebilir bir hale gelmesinde önemli bir etkiye sahiptir. Binalarda yapılacak işlemlerde de kullanımı mümkün olmasının yanı sıra yükseltme seçeneklerine de sahiptir. Engelle sandalyesinin üstüne yerleştirilmesiyle 100 cm yüksekliğe kadar çıkarılması da kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.

Seyyar Platform Ürünleri ve Kiralama Satın Alma İşlemleri

Platform seçenekleri bakımından tercih edilebilir olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi olan nakliye kolaylığı da seyyar platform modellerinin hepsinde geçerlidir. Bununla birlikte oldukça sağlam bir şekilde kurulması halinde güvenlik zafiyeti göstermesi de söz konusu değildir. Her ne kadar güvensiz gibi algılansa da birçok farklı platforma kıyasla çok daha kaliteli bir malzemeden üretilmektedir. Bunun dışında diğer platformlardan ayrılan bir diğer özellikte kullanım alanıdır. Birçok platformun kurulması zahmetli olduğu gibi bina üzerinde ulaşılamayan yerler olabilmektedir. Seyyar platformun binanın çeşitli yerlerinde kurulabilmesi mümkündür. Çok kısa bir süre içinde zahmetsiz bir şekilde kurulan platform ile bina üzerinde işlem yapılabilmesi için çok kişiye de ihtiyaç duyulmamaktadır.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43