Telehander Ankara

Telehander Ankara ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Telehander Ankara ve çevre bölgelerinde; Yük taşımalarında hem forklift gibi hareket kabiliyetini hem de platform gibi yükseğe kaldırma işlevini yakalamak istiyorsanız telehanderleri kullanmalısınız. Bu iş makinaları ihtiyacı olan firma ve kurumlara hem vinç hem forklifti bir arada kullanma ayrıcalığı verecektir. Ankara ve ilçelerinde telehander kiralama gereksiniminiz olduğu anda hem son teknoloji modellere hem operatör desteğine Fatih Vinç ile çalışarak uzman desteğini arkanıza alma olanağınız bulunuyor.

Haulotte Telehander

Teleskopik yükleyici adıyla da bilinen telehander; hem yükleri belli mesafelerde forkliftlerde olduğu gibi hareket yeteneği ile taşıma, hem de vinçlerde olduu gibi ağır yükleri yükseğe kaldırma imkanını sunmaktadır. Bu avantajlar ile geniş bir kullanım alanı bulunan telehander, farklı aparatlar takılarak daha da değişik maksatlarla kullanılacak duruma getirilebilir. Bu iş makinelerini bir anda yükleyici, forklift, araç üstü sepetli vinç, manlift veya yer süpürme aracı görevi gören iş makinesine dönüştürebilirsiniz. Ekler ile daha ağır yüklerin taşınmasının, daha yükseğe yük taşıyabilmenin, daha iyi manevra kabiliyeti ile çalışma yapabilmenin önü açılabilir.

Bu özellikleri ile telehander ankara ; fabrikaların, inşaat firmalarının, reklam firmalarının, nakliyat firmalarının, AVM yada büyük marketlerin bir başka ifade ile oldukça geniş yelpazede tüm sektörlerde başarılı biçimde ihtiyaçlarına yönelik kullanılabilir. Kiralık vinç seçiminde bilgi sahibi olsanız bile kullanacağınız iş makinası için Fatih Vinç gibi bir uzman firmaya başvurmadan karar vermemelisiniz.

Gebze merkezli Fatih Vinç, giderek tüm bölgelerde vinç kiralama hizmeti veren bir Türkiye markası haline dönüştü. Geniş araç parkında ihtiyacınıza yönelik bir vinç modeli size sunulurken beraberinde teknik destek ve uzaman operatör desteği de sunulmaktadır. Ankara ve ilçeleri için de vinç kiralamada Ostim şubesi ile çalışmalarını yürütmektedir.

Telehander Maliyetleri

Maliyeti oldukça yüksek olan iş makinaları, işletmelerin bütçesini dahi aşabilecek boyutlarda olabilmektedir. Bu maliyet altına girmeden dönemsel olarak Telehander ürünlerinin kiralanması daha akılcı bir yatırım olacaktır. Platform kiralama için günlük, haftalık, aylık gibi kısa dönem tercihinde bulunabileceğiz yada yıllık gibi uzun dönemlerde kiralama seçeneklerini Fatih Vinç sizlere sunmaktadır. Ankara bölgesi için Ostim şubesi ile her kiralamada size en uygun fiyat teklifini ve uzman desteğini 7/24 aktarma garantisi Fatih Vinç tarafından veriliyor.

Haulotte HTL4014 Tanıtımı

Telehander Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve ilçelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgisi

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 (542) 830 58 25