Bursa Teleskopik Platform

Birçok çeşidi bulunan teleskopik platformlar çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketler tarafından kullanılmaktadır. Giderek yaygınlaştığını söyleyebileceğimiz bu ürünler sayesinde zor ve zahmetli bir taşımacılık pratik hale gelmektedir. Aynı zamanda iş süresi de bir hayli kısalmaktadır. Akülü ve dizel olarak iki farklı motor seçeneği bulunan teleskopik platformları kullanmak isteyen firmaların öncelikle iyi bir araştırma yapmaları gerekecektir. Çünkü yapılan işe göre kullanılması gereken ürün farklılık gösterebilir. Önemli bir sanayi şehri olan Bursa teleskopik platform alanında da lider şehirlerden bir tanesidir. Birçok firmaya teleskopik platform ürünleri rahatlıkla gönderilmektedir.

Bursa Teleskopik Platform

Teleskopik platform istenmesi durumunda yapılacak işe ait bazı veriler hesaplanmalıdır. Ne kadar yüksekliğe kaldırılacağı,  taşınan ürünün genişliği, boyutu, ağırlığı bilinmelidir.  Platformun kullanılacağı alanın ölçüleri hesaplanmalıdır. Dar alanlarda yapılacak çalışmalar için manevra kabiliyeti iyi olan ürünlerin tercih edilmesi daha makul olacaktır. 14 metre ile 45 metre arasındaki mesafeye kadar kaldırıcı özelliğe sahip ürünler bulunmaktadır. Bursa teleskopik platform şirketleri özelinde yoğunlaşmıştır. Ancak alımlarda yine de dikkatli olunmasında fayda vardır. Özellikle periyodik bakım ve yenilenme işlemleri yapılmamış ürünlerin alınması tavsiye edilmemektedir. Firmamızda bu şekilde ürün yer almaz.

Ürünlerimizin bakımları yapıldığı gibi bozulan parçalarında değiştirildiği görülecektir. Ayrıca ürünlerde yer alan güvenlik aksamları da çalışmaktadır. Uzman ekip tarafından kontrolleri düzenli olarak yapılır. Birçok üründe hidrolik otomatik sepet dengeleyici bulunmaktadır. Platform sepetinde bulunan aydınlatma lambaları sayesinde de gece dahi çalışmalar yapılabilir. Yaklaşık olarak 200 kiloya kadar olan yüklerin çok kolaylıkla taşınması bu araçlar ile mümkün olmaktadır. Araçların kullanımı ise uzman operatörler tarafından yapılmaktadır. Aracın bakımları kadar kullanan kişinin donanımlı olması da önemlidir. Yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından kullanılması çok daha büyük sıkıntılara yol açabilir.

Bursa teleskopik platform parçalarının da bulunabildiği şehirlerden bir tanesidir. Bu nedenle herhangi bir arızanın olması durumunda parça temini de yapılabilir. Teleskopik platformun nerede ve ne için kullanılacağının bildirilmesi durumunda en uygun aracın seçimi de yapılmaktadır. Ayrıca her türlü bilgi ve soru içinde iletişime geçilebilir. Güvenli ve kaliteli platform ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72