Ahtapot Platform Kiralama

Ahtapot Platform Kiralama

Ahtapot Platform Kiralama hizmetleri konusunda firmamız Hinowo, Teupen, Cela ve Dino Lift gibi markaların ürünleri ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Çalışma alanlarınızda daha rahat, verimli ve güvenli bir şekilde çalışabilmek için geliştirilen bazı ürünler vardır. Vinç sistemi ile çalışan ve kaldırma indirme görevi bulunan ahtapot platform düzeneklerinin kullanım alanları çok fazladır. Bu tür ürünleri ahtapot platform kiralama yolu temin edebilrsiniz. Tekerlekli ve her yere sürülebilen bir sistemdir. Sağlam ve çelik bir sistemden üretilen vinç kısmı bulunmaktadır. Kumanda merkezinden kontrol edilebilen bu araçlar pek çok yerde kullanılmaktadır. İnşaat sektörü için çok önemli bir makinadır. Bir binayı veya herhangi bir projeyi inşa etmek çok kolay bir iş değildir. Her aşaması plan, proje, uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir.

Ahtapot Platformlar

Yapılan projelerin bazı aşamaları çok daha zordur. Yüksek katlı binaların dış cephelerinde çalışma yapmak normal şartlarda imkansızdır. Bu projelerin çatı kısımları inşa etmek zorlu süreçlerdir. İşte tüm bu zorlu süreçlerde en büyük yardımcınız ahtapot platformlar olacaktır. En zor ve en yüksek yerlere bile kolayca uzanabilir ve her zaman güvenle işinizi yapabilirsiniz. Bu noktada ihtiyaçlarınızı ahtapot platform kiralama firmaları üzerinden giderebilirsiniz.

Hangi Alanlarda Çalışma Sağlar

Dış cephe ve bazı iç cephe işlemlerinde tüm inşaat firmalarının temel gereksinimidir. Bu ürüne sahip olmak zordur. Ucuz ve maliyeti düşük olan bir makina değildir. Satın alma fiyatı oldukça yüksektir. Pahalı ve masrafı çok olan bir araç olduğu için sigorta gideri çok ciddi düzeydedir. Düzenli ve periyodik bir şekilde bu makinalara bakım yapılmalıdır. Zamanla ortaya çıkan arızalarda giderler çok fazla olacaktır. İhtiyacınızın olmadığı zamanlarda taşıma ve depolama gibi giderler karşınıza çıkacaktır.

İşte bu nedenle satın almak doğru olan bir seçenek değildir. Yapmanız gereken bellidir. Projenizin ilgili aşamalarında ahtapot platform ihtiyacınızı kiralama şirketlerinden karşılamanız olacaktır. Pek çok firma ahtapot platform kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti almak adına ilgili firmalar ile görüşebilirsiniz. Kısa sürede cevap alacak ve ihtiyaçlarınızı giderebileceksiniz. Çok ciddi maliyetlere gereksiz yere girmeden işlemlerinizi kolayca yapmış olacaksınız. Sizde her zaman için sonuç odaklı çalışmalı ve gereksiz maliyetlere girmemeyi tercih etmelisiniz.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir